הפרמטרים המשפיעים על מחירי דלתות כניסה

בין אם הנכם בשלבי תכנון בית החלומות שלכם או שהחלטתם לערוך שיפוץ כללי, שהרי בשלב כלשהו תידרשו לתת את הדעת לעניין הדלתות. טווח מחירי דלתות כניסה מתפרש על ספקטרום נרחב, החל מ- 2,400 ש"ח לדלת בסיסית ופשוטה, אך עשוי להאמיר במקרים מסוימים לסכומים המסתכמים בעשרות אלפי שקלים לדלת מעוצבת.

אנשי הצוות המקצועי מבית חברת דלתות אלון מסבירים שמחירי דלתות כניסה מושפעים ממגוון רחב של פרמטרים, החל מסוג הדלת, גודלה והחומרים המשמשים לייצורה, וכלה בסוג הנעילה, הצביעה והעיצוב. בהקשר זה, חשוב להבהיר שהמחירים אינם כוללים הובלה והתקנה. כמו כן, כשמדובר בדלתות כניסה בגודל סטנדרטי, אין פירוק של המשקוף הישן והחיפוי מיושם, למעשה, מעל למשקוף הקיים.

 

חומרי הגלם המשמשים לייצור דלתות הכניסה

כאמור, אחד הפרמטרים המשפיעים ביותר על מחירי דלתות כניסה הוא חומרי הגלם המשמשים לייצורן. שני החומרים העיקריים כיום לייצור דלתות כניסה הם עץ ופלדה. דלתות כניסה מעץ עשויות מסוגי עץ שונים דוגמת אלון, מייפל, מהגוני, אגוז אמריקאי וכן הלאה.

פרמטר נוסף שמשפיע משמעותית על המחיר הוא עיצוב. אם מחירה של דלת כניסה בסיסית נע בין 2,400 ש"ח ל- 3,000 ש"ח בממוצע, שהרי חריטות, עיטורים, פיתוחים ואו תוספות מיוחדות (ויטראז', פרזול וכדומה), כול אלו יכולים לייקר את העלות בכמה אלפי שקלים.

העצים המשמשים לייצור דלתות הכניסה, המשקופים וההלבשות עוברים תהליכים של ייבוש, חיטוי, ציפוי בלכות וחומרי צביעה להקניית הגנה מיטבית ועמידות לאורך זמן.

 

גודל המפתחים וסוג המנעול

מחירי דלתות כניסה מושפעים גם מגודל המפתחים וסוג המנעול שמותקן מעליהן. לדלתות הכניסה קיימים מפתחים בשלושה גדלים סטנדרטים שהם: דלת רגילה עם כנף אחת, דלת כנף וחצי ודלת שמתאפיינת בשתי כנפיים נפתחות. מטבע הדברים, ככול שמפתח דלת הכניסה רחב יותר, המחיר עולה בהתאמה.

 

מדובר, כאמור, במפתחים במידות סטנדרטיות. יחד עם זאת, במידה ומעוניינים להתקין דלת כניסה עם מפתח הרחב מהסטנדרט, שאז צפוי המחיר להתייקר בשיעור של 20% או יותר, בהתאמה להגדלה המבוקשת.

 

דלתות הכניסה מגיעות על פי רוב עם מנעולים רגילים, המספקים הגנה נאותה על הבית. תוספת של מנגנונים משוכללים יותר, כמו צילינדר מוגן שכפול, נעילת פרפר, מנעול כספת או מנעול ביומטרי, כול אלו ייקרו את המחיר בהתאם לסוג הנעילה.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן