מחפשים דלתות כניסה מעץ? קבלו את הטרנדים החמים השנה

בונים? משפצים? מחפשים דלתות כניסה מעץ? רשת דלתות אלון, הנחשבת ליבואנית הגדולה בישראל לדלתות מעוצבות, גאה להציג בפניכם את הטרנדים החמים לשנה הקרובה בעשור האחרון חלה מהפכה של ממש בתחום, ועולם הדלתות מציע כיום אינספור פתרונות עיצוביים מרהיבים ביופיים, לצד ייצור בטכנולוגיות מתקדמות, תוך כדי עשיית שימוש בחומרים איכותיים. 

התוצר המוגמר הוא דלתות כניסה מעוצבות להפליא עם מיגון ובטיחות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. המומחים מבית החברה מציינים שלהבדיל מדלתות הפנים, דלתות הכניסה מחויבות להתאפיין בחוזק וחסינות בפני פריצות, עמידות בפני פגעי טבע, ובו זמנית גם מבודדות בהיבט התרמי והאקוסטי. וכמובן שהן נדרשות להיות מעוצבות בטעם ובחן, ובפרט על רקע היותן האלמנט הראשון שצד את עיני המבקרים והאורחים בטרם כניסתם אל הבית.

דלתות הכניסה בסגנון קלאסי, מודרני וכפרי

בהקשר זה, חשוב להבהיר כי דלתות כניסה מעץ של רשת דלתות אלון מיוצרות על פי תקני האיכות המחמירים ביותר, כך שרמת המיגון והבטיחות שלהן אינה נופלת מזו של דלתות מפלדה. כמה מהטרנדים הבולטים בתחום כיום הם דלתות הכניסה בסגנון קלאסי, מודרני וכפרי, כשכול סגנון עיצובי מונה בתוכו מגוון תתי קטגוריות עם מאפיינים ייחודיים. 

לדוגמה, דלתות מסדרת מודרני ניחנות בקו העיצובי אלגנטי, מרשים ונקי, תוך שימוש בקווים ישרים וגוונים מונוכרומטיים של שחור, אפור ולבן, עם נגיעות לכיוונים אחרים. סדרת הייטק מהווה תת קבוצה בסגנון המודרני, המאופיינת בעדכניות אורבנית עם נגיעות של נועזות יצירתית ומפתיעה, שמתבטאת בצבעים מטאליים וטקסטורות שמדגישות את המבנה הגאומטרי.

ליין חדשני ופורץ דרך בהשראת ציירים מפורסמים

לאחרונה השיקה רשת דלתות אלון ליין ייחודי, חדשני ופורץ דרך של דלתות כניסה מעץ. מדובר בליין של דלתות כניסה יוקרתיות, המעוצבות בהשראת ציירים ידועים עם שם עולמי דוגמת גוסטב קלימנט, פבלו פיקסו, ואן גוך, סלבדור דאלי, אדוארד מונק, מיכלאנג'לו, רמברנדט ועוד. 

זהו קו מיוחד במינו של דלתות מעוצבות שהנן מושקעות ואיכותיות מאוד, המקרינות אל סביבתן נוכחות חזקה עם אמירה אישית, והערכה בקרב מובילי דעה בתחום היא שקולקציה זו עתידה להפוך לטרנד החם לשנת 2023. 

הדלתות המעוצבות בהשראת גוסטב קלימנט, למשל, נדמות כקישוטים אלגנטיים עם השפעות מסגנון הקוביזם, בעוד שהדלתות בהשראת הצייר פול גוגן מלאות חיים וניחנות במשטחי צבע עזים וחמים.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן