מחפשים פתרון מתוחכם למקסום שטח החלל? הכול על דלתות הזזה

בונים? משפצים? עוברים לדירה חדשה מקבלן? מחפשים פתרון מתוחכם למקסום שטח החלל? כדאי שתשקלו התקנת דלתות הזזה! אם בעבר נתפשו דלתות הפנים כאלמנט פונקציונלי לתיחום וליצירת חיץ בין חללים שונים, שהרי במרוצת הזמן שודרג מעמדן, וכיום נעשה בהן שימוש גם כפריט עיצובי חינני לכול דבר ועניין, תוך התאמתן לקו העיצובי הכללי, לטעמו האישי של הלקוח וצרכיו הפרטניים.

מבית חברת דלתות אלון, רשת דלתות הפנים המובילה בישראל, מציינים שדלתות הזזה היו פופולריות מאוד עד שלהי שנות השבעים של המאה שעברה, אלא שהיו להן אי אלו חסרונות כמו נטייה להרעיש ולחרוק בשעת פתיחתן וסגירתן ולהותיר סימני גרירה ואו חריטה על הרצפה. כמו כן, מעת לעת הן נטו לצאת מן המסילה.

הפתרון האופטימלי ליצירת הפרדה בחללים בעלי מספר שימושים שונים

הקדמה והטכנולוגיה שמאפיינות את המאה ה- 21, לא פסחו על תעשיית הדלתות, וכיום מתאפיינות דלתות הזזה במנגנוני גלילה מיוחדים שמאפשרים תנועה חופשית, שקטה וחלקה. בעשור האחרון זוכות דלתות הזזה לעדנה מחודשת ומככבות בבתים רבים, בעיקר בשל היותן הפתרון האופטימלי לחללים קטנים דוגמת מרפסות שירות, חדרי ארונות, מקלחות ושירותים ביחידות הורים וכן הלאה.

כמו כן, אפשר להסתייע בהן ליצירת הפרדה בחללים בעלי מספר שימושים שונים, כגון פינת משחקים בחדר ילדים, פינת עבודה בחדר מגורים וכדומה. הדלתות הללו חסכוניות במקום היות והן צמודות קיר, כך שבמצב פתוח הדלתות אינן גוזלות שטח רצפה. יתר על כן, מנגנון הפתיחה שלהן מבוסס על תנועת החלקה ולא על תפעול של הידית, תכונה שהופכת אותן לאידאליות בחדרי ילדים.

קטגוריות נפוצות של דלתות הזזה

בשוק קיימות כיום שתי קטגוריות עיקריות של דלתות הזזה, שהאחת היא דלת הזזה נגררת הנחשבת לדלת הזזה פשוטה וסטנדרטית והאחרת היא דלת כיס. דלתות ההזזה הנגררות של רשת דלתות אלון מיובאות מאיטליה וכוללות מנגנון גלילה לטריקת דלת שקטה ורכה. בקטגוריה זו נמנית גם דלת אסם שהגיעה אלינו היישר מארה"ב ונחשבת בשנים האחרונות לאחד מהטרנדים החמים בקרב מעצבי פנים.

מדובר בדלת העשויה מעץ מלא ומשולבת בפרזול תואם, ומתאפיינת במראה כפרי מחוספס עם נוכחות חזקה ודומיננטית. דלת הכיס נבדלת מדלת ההזזה הרגילה בכך שבמקום להיפתח במקביל לקיר, היא מחליקה ונבלעת לתוך כיס נסתר שמותקן בקיר בשלב הבניה או השיפוץ. תהליך ההתקנה שלה כרוך בכמה שלבים, אך התוצאה הסופית שווה את ההשקעה.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן