ניחנתם בחשיבה מחוץ למסגרת? זה הזמן שתכירו את דלת קו אפס


במידה והנכם בשלבי בניה או שיפוצים ושוקלים לרכוש דלתות פנים מיוחדות, כאלו שמתאפיינות במראה מינימליסטי, נקי ואלגנטי ובו זמנית גם פונקציונליות ותחכום, זה הזמן שתכירו את דלתות קו אפס של דלתות אלון, רשת דלתות הפנים הגדולה בישראל המונה 19 סניפים הפרושים בכול רחבי הארץ!

אנשי הצוות המקצועי מבית החברה מסבירים שמדובר באלמנט מובנה מתוחכם למעטפת הדלת, שמשתלב בהרמוניה מושלמת בקירות מסוגים שונים, מאחר והוא נטול מסגרת ואלמנטים גלויים.

דלת קו אפס מותקנת באותו המישור עם קו הקיר, תוך שימוש בצירים סמויים. בשעת סגירת הדלת נבלעים הצירים בתוך המשקוף והופכים לבלתי נראים. בדלת קו אפס המשקוף הנו נסתר (משקוף עיוור) מהסיבה שהוא מותקן מעל לקיר עצמו ומחופה בטיח או בגבס.

התמזגות הרמונית של הדלת עם הקיר

דלת קו אפס מהווה, למעשה, חלק ממערך הקיר, ואם הגימור שלה זהה לזה של הקיר, שאז היא נטמעת בעת סגירתה בקיר שבו היא ממוקמת והופכת לנסתרת, ובפרט במקרים שבהם היא ללא ידיות ונפתחת בדחיפה באמצעות מערכת push and pull.

ההתמזגות ההרמונית של הדלת עם הקיר מונעת תופעה של עומס ויזואלי ומעניקה לחלל הפנים מראה מינימליסטי ונקי. לפיכך, דלת זו מותאמת במיוחד לסגנון עיצובי מודרני, אלגנטי ויוקרתי.

אחד מיתרונותיה נעוץ בעובדה שניתן להתקינה בקירות הבנויים ממגוון סוגים שונים של חומרים, כגון קירות גבס, בלוקים, לבנים וכן הלאה, לרבות קירות מתכת ועץ, זאת בתנאי שהקירות בעובי מינימלי של 10 ס"מ.

שימוש בחומרים איכותיים וטכנולוגיה מתקדמת

יתרה מכך, ניתן להתקינה משני צידי הקיר וגם לפתוח אותה כלפי חוץ או כלפי פנים, בהתאם לצורכי הלקוח והעדפותיו. יתרון נוסף שיש לדלת קו אפס נוגע לבטיחות ילדים. היות והצירים שבה נסתרים, אין סיכון שאצבעות הידיים תיתפסנה בהם.

כמו כן, בעוד שהמסגרת של הדלתות הסטנדרטיות נוטה לצבור לכלוך ואבק באזורים הנסתרים, המבנה הייחודי המאפיין את דלת קו אפס מונע מהלכלוך להיצמד אליהן, דבר שמקל משמעותית על פעולת הניקוי.

  מעבר לכול היתרונות שנמנו כאן, תהליך הייצור של דלתות קו אפס נעשה תוך כדי שימוש בחומרים איכותיים, טכנולוגיה מתקדמת, מכשור משוכלל ועמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר. כל אלו באים לביטוי בקונסטרוקציה עם כושר נשיאה גבוה במיוחד ועמידות איתנה לאורך שנים רבות.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן