דלת הזזה כיס- הפתרון המושלם למקסום שטח החלל

במידה והנכם בשלבי בניית בית חדש, שיפוץ כללי או לקראת מעבר לדירה חדשה מקבלן, ותרים אחר פתרון מתוחכם ואלגנטי למקסום שטח החלל, שאז מוטב שתשקלו התקנתה של דלת הזזה כיס! מבית חברת דלתות אלון מציינים כי העיצוב המודרני שם דגש מרכזי על מינימליזם ויזואלי, תוך הקפדה על זרימה רציפה והרמונית בין חללים בעלי שימושים שונים.
בין כשהדבר נוגע למרחבים ציבוריים ועסקיים, ובין כשמדובר במגזר הפרטי, קיימת כיום חשיבות רבה לבחירת דלתות בהתאמה מלאה לגודל החלל, למטרת השימוש, לסגנון עיצובי כללי, וכמובן גם לטעם האישי.

בהקשר זה, ראוי להבהיר שהעידן העכשווי מתאפיין בטכנולוגיה מתקדמת, המאפשרת ייצור של דלתות ציר סטנדרטיות המותאמות לפתחים וחללים מסוגים, גדלים וייעודים שונים.

מנגנוני גלילה איכותיים ושקטים במיוחד

יחד עם זאת, חסרונן הגדול של דלתות הציר הסטנדרטיות נעוץ בכך שהן פולשות לתוך המרחב במהלך פתיחתן, מה שמגביל הצבת רהיטים בטווח התנועה שלהן.

כשמדובר בחללים קטנים וצפופים הופך החיסרון לבעייתי אף יותר. התקנתה של דלת הזזה כיס נחשבת בנסיבות הללו לפתרון האופטימלי.

בשנים האחרונות הפכו דלתות הזזה כיס לאחד מהטרנדים החמים בתחום דלתות פנים, שכן הן מאפשרות ניצולת מקסימלית של המרחב.

דלתות כיס מבית חברת דלתות אלון כוללות כיסי מתכת נסתרים מאלומיניום עם עמידות גבוהה לאורך זמן, כמו גם מנגנוני גלילה איכותיים ושקטים במיוחד, כשבשעת פתיחתן הן נבלעות לתוך גומחה שבקיר. ניתן להרכיב את הדלתות האלו בקירות חוץ ופנים גם יחד, לרבות קירות בלוקים וגבס.

איחוד או חציצה בין חללים שונים על פי הצורך

במידה והחלטתם להתקין בביתכם דלת הזזה כיס, כדאי שתדעו כי ניתן להזמינה במגוון נרחב של גדלים, עיצובים, צבעים וגימורים, בהתאמה אינדיבידואלית לצורכיכם הפרטניים.

בנוסף לחיסכון במקום בחללים כגון חדרי אמבטיה בתוך יחידות הורים, חדרי שירותים, מרפסות שירות וכיוצא בזה, ניתן להסתייע בדלת כיס כדי לאחד או ליצור חיץ על פי הצורך.

לדוגמה, בין שני חללים בעלי שימושים שונים שמחוברים זה אל זה (כמו למשל בין המטבח והמזווה או המטבח ופינת האוכל). לחלופין, קיימת אפשרות לעשות שימוש בדלת הכיס כדי ליצור פינת עבודה בתוך חדר המגורים, ואו פינת משחקים ולימודים בחדר הילדים.

יתרה מכך, דלת כיס מספקת מענה מיטבי בבתים שבהם אחד מבני המשפחה מתנייד בכיסא גלגלים, מאחר ואין בהן משקוף שמצמצם את גודל הפתח.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן