דלתות כניסה מעץ- עיצוב חדשני לצד עמידות נטולת פשרות

שוקלים לרכוש דלתות כניסה מעוצבות, אך מתלבטים בין דלתות כניסה מעץ לדלתות כניסה מפלדה? בין אם הנכם שרויים במהלך בנייה או שיפוץ של בית פרטי, ובין אם הנכם נמצאים לקראת מעבר לדירת קבלן חדשה, שהרי אחד הנושאים שתידרשו בשלב כזה או אחר לתת עליו את הדעת נוגע לסוגית דלתות הכניסה ואו דלתות הפנים. 

מאז ועד היום התמקד תפקודן של דלתות הכניסה בזווית הפונקציונלית. הן נדרשות להיות חזקות ועמידות בפני תנאי חוץ, לתת מענה איכותי בהיבט הבטיחותי, התרמי והאקוסטי. יחד עם זאת, דלתות הכניסה הן האלמנט הוויזואלי הראשון שבו פוגשים עוברי אורח וכן אורחים רגע לפני כניסתם לבית, לפיכך יש להן תפקיד לא מבוטל בהטמעת הרושם הראשוני בקרב המבקרים ובעיצוב האווירה הכללית.

שילוב מושלם בין ההיבט הבטיחותי וההיבט העיצובי

המומחים של רשת דלתות אלון מציינים שהאמונה הרווחת היא שדלתות כניסה מעץ עמידות פחות בהשוואה לדלתות כניסה מפלדה. הדבר היה אולי נכון עובדתית בעבר, אולם השימוש שנעשה כיום בחומרי הגלם האיכותיים ביותר והשימוש בטכנולוגיות מתקדמות בהליך הייצור, תוך עמידה בסטנדרטים מחמירים, מאפשרים שילוב מושלם בין ההיבט הבטיחותי וההיבט העיצובי. 

בשנים האחרונות ניתן למצוא דלתות כניסה מעץ במגוון כמעט אינסופי של סגנונות עיצוביים שונים, מה שמאפשר התאמה אופטימלית אל הקו העיצובי הכללי של הבית והמשך הרמוני זורם ורציף בין חללי הפנים והמרחב החיצוני. קטגוריה זו כוללת דלתות כניסה בסגנון מודרני, הייטקי, קלאסי, כפרי, יווני וכן הלאה, לצד סגנונות חדשים בעיצובים ייחודים שטרם נראו כמותם עד כה.

שימוש בגוונים עזים וטקסטורות מפתיעות

אחד הטרנדים החמים כיום בתחום זה של דלתות כניסה מעץ הוא דלתות ויטראז' המשולבות בזכוכית אמנותית. בהקשר זה, ראוי להבהיר כי הדלתות הללו מגיעות במגוון רחב של עיצובים שונים, שחלקם פונים לכיוונים מודרניים וחלקם לכיוונים קלאסיים. יחד עם זאת, בכול הסגנונות משתלבת אומנות הוויטראז' בדרך מקורית ומרשימה, תוך ששילוב הזכוכית מכניס הביתה אור טבעי. 

טרנד נוסף הוא שימוש בגוונים עזים וססגוניים וטקסטורות מפתיעות השוברות את המונוכרומטיות המסורתית. אם בעבר התאפיינו הדלתות בצבעים סולידיים כהים, שהרי בעידן הנוכחי ניתן לפגוש בהן בכול גוון וצבע, או בשילובי צבעים נועזים ושובבים.

זאת ועוד, רשת דלתות אלון השיקה לאחרונה קולקציה חדשה של דלתות כניסה מעוצבות בהשראת ציירים בעלי שם עולמי דוגמת ואן גוך, פיקסו, סלבדור דאלי, מיכלאנג'לו ועוד, וההערכה היא שהליין היוקרתי עתיד במהרה להפוך לדבר הבא.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן