רוצים להכניס הביתה סטייל ושיק? ברוכים הבאים לרשת דלתות אלון

בין אם הנכם מתעתדים לשפץ את הבית או לעבור לדירה חדשה, שהרי אחת הדרכים הנפוצות ביותר כיום להכנסת סטייל ושיק הביתה היא החלפת דלתות פנים ודלתות כניסה לדלתות מעוצבות מרהיבות ביופיין, עם נוכחות, אמירה, מקוריות ותחכום.

אז במידה ואתם תרים אחר מקום שבו ניתן לרכוש תחת קורת גג אחת מגוון סוגים שונים של דלתות איכותיות על בסיס הטרנדים המובילים בעולם עיצוב הפנים- ברוכים הבאים ליבואנית הדלתות מספר 1 בישראל: דלתות אלון!

דלתות אלון היא רשת המונה 19 סניפים, חנויות ואולמות התצוגה הפרושים בכול רחבי הארץ, זאת בנוסף לעוד מספר עצום של זכיינים ומשווקים מורשים. החברה משווקת מבחר כמעט אינסופי של דלתות חוץ ופנים למגזר העסקי, היזמי, הקבלני והפרטי, במגוון עיצובים קלאסיים וחדשניים.

קטגוריית דלתות החוץ

בקטגוריית דלתות החוץ תוכלו למצוא מגוון ענקי של דלתות כניסה מעץ או פלדה בשלל עיצובים ודגמים מרשימים ואלגנטיים, דוגמת הסדרה הקלאסית, הסדרה היוונית, סדרת ויטראז', נפחות, פניקס, מרקורי, הייטק, מודרני ועוד. לאחרונה הושק גם ליין ייחודי של דלתות כניסה בהשראת ציירים ידועים כמו ואן גוך, מיכלאנג'לו ופיקסו. בקטגוריה זו תוכלו למצוא גם דלת למחסן חיצוני, דלתות אסם ודלתות במבצע.

קטגוריית דלתות הפנים

קטגוריית דלתות הפנים המעוצבות של רשת דלתות אלון כוללת דלתות אפוקסי, דלתות בציפוי למינטו, דלתות מקולקציית "דולפין פרימיום" לחללים רטובים, דלתות קו אפס עם משקוף נסתר (לרבות סדרת ONE – LINE  החדשה), וכן דלתות הזזה סטנדרטיות ודלתות כיס (תת קטגוריה של דלת הזזה שנבלעת לתוך גומחה שבקיר) שחסכוניות במקום ומהוות פתרון מתוחכם ואלגנטי למקסום שטח החלל.

דלתות האפוקסי עשויות מחומר פולימרי ועוברות הליך של צביעה אלקטרוסטטית בתנור, הליך המונע הצהבה ואו דהיית צבע ולהקניית מראה חדש לאורך זמן. דלתות מעוצבות בציפוי למינטו ניחנות בעמידות מוגברת לפגיעות, שריטות ושחיקה ביחס לדלתות הפנים הרגילות וכוללות מילוי פלקסבורד בשיעור של 60%, חומר מעכב שריפה ומבודד מבחינה תרמית ואקוסטית.


רשת דלתות אלון מייבאת את מוצריה מהמפעל האיטלקי BRAGA SPA, שהפך ברבות השנים למותג של איכות בשוק הדלתות העולמי, בשל שימוש בחומרים מהאיכותיים ביותר, ייצור בטכנולוגיות מתקדמות, עמידה בסטנדרטים מחמירים ופיתוח קולקציות חדשניות ופורצות דרך, שמשתחררות לשווקים מידי שנה. בהקשר זה, ראוי להבהיר כי כל דלתות עמידות למים מגיעות אל הלקוח עם אחריות יצרן ל- 7 שנים.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן