שוק דלתות הפנים

בתחום דלתות הפנים ניתן להבחין במגמות שונות וחומרי גלם חדשניים אשר מאפשרים לחברות העוסקות בתחום לייצר דלתות פנים איכותיות ועמידות. ואכן, כאשר לקוח מגיע לשלב בו עליו לבחור את דלתות הפנים לבית שלו, הוא מגלה כי הוא ניצב בפני מבחר עצום של דלתות מסוגים שונים. הבחירה תיעשה בהתחשב בצרכים האישיים שלו ובמטרה לשמה הוא רוכש את הדלתות.

דלתות פנים בעלות עמידות, חוזק ואחריות

כדי שתוכלו ליהנות מדלת פנים לאורך שנים חשוב לבחור דלת פנים עמידה במים. וזה אומר שגם אם הדלת תבוא במגע עם מים היא לא תינזק ותתנפח בגין כך. כמו כן יש לתת את הדעת לאחריות מפני מזיקי עץ. שכן מזיקי עץ כמו טרמיטים עלולים להזיק לדלתות פנים ולפגוע בהם בצורה חמורה.

מסיבה זו יש לבחור דלת עמידה במים אשר יש לה אחריות כנגד מזיקי עץ. גם לעניין ההתקנה של הדלת חשוב להתייחס, ולדעת שההתקנה משפיעה בצורה ישירה על שביעות הרצון של הלקוח. זו הסיבה לכך שאי אפשר להתפשר על התקנה חובבנית. חשוב להפקיד את מלאכת ההתקנה בידיים אמונות של מתקין מורשה מטעם חברת הדלתות.

עיצובים וסגנונות

ניתן להתרשם ממבחר רחב של סגנונות ועיצובים בתחום דלתות הפנים. יש דלתות במבחר צבעים ובשילובים של אלמנטים נוספים כמו חלונות זכוכית. כמו כן יש דלתות שעשויות מלוח זכוכית מחוסמת. דלתות אלו פופולאריות כיום והן מביאות עמן מספר יתרונות בולטים אשר משווים לכל בית את המראה המיוחד והיוקרתי אותו מעוניינים להשיג. מגוון הדלתות מאפשר לנו לבחור לבית סוגים שונים של דלתות אשר מלבד לאיכות ולעמידות שלהן, הן מקנות לבית את המראה הרצוי לנו.

הלך השוק בתחום

בדומה לתחומים אחרים גם בתחום דלתות הפנים יש מגמה של רטרו. מה שאומר שסגנון הדלתות הטרנדי כיום הוא דלתות שהכרנו אותם לפני עשרות שנים. שילוב של חלונות, זכוכית מדוגמת ועוד. הצבעים הפופולאריים הם צבעים בהירים כמו שמנת, לבן או גוונים בהירים אחרים. כמו כן לקוחות רבים בוחרים דלתות פנים מדוגמות אשר עליהן צורות שונות.

מה הלקוח מחפש?

מרבית הלקוחות מחפשים דלתות פנים במבצע. הם מעוניינים למצוא דלת פנים איכותית ועמידה אשר גם המחיר שלה לא יהיה יקר. אך על עמידות הדלת לא מתפשרים, ולקוחות מקפידים לדרוש דלת עמידה בפני מים אשר יש עליה אחריות למשך מספר שנים. כך שהם יוכלו לעשות בדלת שימוש ללא נזקים וקלקולים לאורך תקופת שימוש ארוכה.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן