חייגו חינם:1-700-700-114
רשת דלתות אלון: מגוון דלתות פנים איכותיות
צרו קשר
חייגו עכשיו:
1-700-700-114
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן
יועץ דלתות עד הבית ללא כל התחייבות
052-3444497

רכישה מושכלת של דלתות פנים זולות


דלתות פנים זולות במבחר דגמים

דלתות הפנים הינן בדרך כלל דלתות עץ הממוקמות בפתחי החדרים, המשמשות לתחימת המרחב ועשיית חיץ בינו לבין מרחבים אחרים. דלתות הפנים מהוות מרכיב משמעותי מחזותו של הבית, ולרוב עושים בהן שימוש להדגשת הסגנון העיצובי הכללי.

יחד עם זאת, בין אם רכישת דלתות הפנים מהווה כחלק מהרמונט הכללי של הבית ובין אם הרכישה נערכת עבור דירה חדשה, שהרי לרוב מדובר בהחלפת מספר בלתי מבוטל של דלתות, כשלעתים עולה הצורך בהזמנת עשר דלתות פנים ואף יותר.

 

על כן, חשוב להקפיד על רכישה מושכלת, תוך התייחסות אל מספר פרמטרים ועריכת סקר שווקים. קיים כיום בשוק מבחר אינסופי של דלתות פנים החל ממגוון דלתות פנים זולות במחירים אטרקטיביים בקטגוריה של "דלתות פנים מחיר מבצע" ועד למכלול דלתות פנים מעוצבות, המשולבות בזכוכית ופלדה.

 

ההבדלים שבין דלתות במבצע לדלתות שעלותן גבוהה

ניתן לרכוש דלתות פנים זולות ברשתות למכירת דלתות פנים, חנויות לעיצוב הבית, ואף ברשתות "עשה זאת בעצמך", כשלא פעם מוצעות שם דלתות פנים במחירים אטרקטיביים במיוחד. ואולם, בטרם ממהרים לרכוש דלת פנים במבצע, שווה להתייחס גם אל פרמטרים נוספים בנוסף לשיקול התקציבי, כשאחד המרכזיים שבהם הוא האיכות.

 

דלתות פנים עשויות להיות פשוטות וזולות במיוחד, והן לרוב תשמשנה עבור מבנים להשכרה או משרדים. מדובר בדרך כלל בדלתות העשויות מסיבי תאית, אבק שיוף ושאריות נסורת, כשהכינוי המקובל עבור חומר זה הינו "עץ תעשייתי". הדלתות הללו מצופות לרוב בפורמייקה בסיסית או בשכבת למינציה.

 

דלתות פנים מאיכות גבוהה עשויות לרוב מעץ מלא, ומתאפיינות בבידוד ועמידות גבוהים יותר ולאורך זמן. דלתות פנים שכאלו הינן בדרך כלל גם דלתות עמידות במים ובעלות עיצוב ייחודי ועלותן עשויה להיות בהתאם.

 

כיצד לבצע רכישה מושכלת של דלתות פנים?

היצע דלתות הפנים בישראל הינו רווי במבחר עצום של סגנונות עיצוביים וייחודיים, וחשוב לבחון היטב את המגוון, על מנת להבטיח את רכישתה של הדלת המותאמת ביותר לצרכים, לטעם האישי ולתקציב.

 

ניתן כיום לרכוש דלתות פנים זולות, זאת מבלי להתפשר על איכות המוצר, אך חשוב לבחון את חומר הגלם על מנת שלא לגלות בחלוף פרק זמן כי שמתם את כספיכם על קרן הצבי. מומלץ להעדיף דלתות שהן עמידות כנגד מים, ולערוך מבעוד מועד מדידות אורך ורוחב מדויקות של כל דלתות הבית, זאת במטרה להבטיח שמידותיהן של הדלתות החדשות אכן תואמות לפתחי הבית.

 

אחת החברות הגדולות בענף היא "דלתות אלון" הנחשבת ליבואנית דלתות פנים המובילה בישראל. "דלתות אלון" מייבאת את מוצריה ממפעלים ידועי שם באיטליה, ומשווקת דלתות פנים איכותיות במגוון רחב של סוגים, דגמים ועיצובים.