לא רק פונקציונאליות – על החשיבות של דלתות מעוצבות

זה אומנם נכון, כי תפקידן של דלתות הוא בראש ובראשונה פונקציונאלי – דלתות כניסה נועדו לשמור על הבית ואילו ייעודן של דלתות לחדרים יהיה לשמור על פרטיותם של בני הבית.


יחד עם זאת, כיום, בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים, ניתן למצוא היצע רחב ומגוון של דלתות מעוצבות – אשר בחלק מהמקרים, אינן נופלות בנראותן מיצירת אמנות לכל דבר ועניין.


כידוע, דלתות מהוות כאלמנט בולט – כאשר, דלת הכניסה מהווה למעשה את האלמנט הראשון בו נתקלים כאשר מגיעים לדירה. מהסיבה הזאת, ההמלצה היא לשים דגש משמעותי על נראות הדלת, הן מבחינת הסגנון העיצובי ואופן ההשתלבות שלו עם עיצוב הדירה, הן בבחירת הצבעים והן בבחירת האלמנטים השונים אשר בכוחם לשדרג את עיצוב הדלת.דלתות מעוצבות מעץ

דלתות מעוצבות – מגוון רחב של אפשרויות

כאמור, בהליך בחירת דלתות, הן דלתות פנים והן דלתות כניסה, יושם דגש על לא מעט פרמטרים כמו: מחיר הדלת (כאשר, רבים ימקדו את החיפוש באותן דלתות כניסה למבצע), סוג הדלת (לדוגמא, דלתות כיס, אשר מהוות כדלתות הזזה מרשימות ואופנתיות), חומרי גלם ועוד..


תשמחו לגלות שבהליך חיפוש דלתות אתם עתידים לגלות מגוון רחב ומגוון של אפשרויות וגם לא מעט חידושים, שאולי כלל לא הכרתם טרם לכן.


כך לדוגמא, בקטלוג של "דלתות אלון" תוכלו למצוא דגמים רבים ומגוונים ובין האפשרויות: דלתות פנים בציפוי למינטו, דלתות פנים מאפוקסי, דלתות כיס, דלתות פולימריות, דלתות עמידות במים ועוד.. כאשר, באפשרותכם לבחור את צבע הדלת המבוקש, כמו גם את סגנון העיצוב המועדף – ועל ידי כך למעשה, להרכיב לעצמכם את הדלת המושלמת.


בכל מקרה, לפני שמבצעים את הבחירה, ההמלצה היא להכיר כמה שיותר מהאפשרויות המוצעות, להבין את ההבדלים ביניהם והתבסס על כל אותו המידע, לבצע בחירה נבונה – כידוע, דלתות אמורות לשרת אותנו למשך שנים רבות ולכן, כדאי לעשות הכול בכדי לוודא שמדובר בדלתות איכותיות, אשר יענו על מלוא הצרכים והדרישות.

ראו גם: תיקון דלתות אלומיניום

קבלת ההחלטה הנכונה

בכדי שהבחירה בדלתות תהיה לא פחות ממושלמת, יש לקחת בחשבון גם את הנושאים הפונקציונאליים כמו: איכות חומרי הגלם של הדלתות, עמידות ועוד וכאמור, גם על נושאים עיצוביים – המטרה תהיה כמובן לבחור בדלתות אשר ישתלבו בצורה הרמונית עם הסגנון העיצובי של הבית, על חלליו השונים. 


כמובן, שמי שמתקשה עם הבחירה, יוכל תמיד להיעזר באיש מקצוע לצורך המטרה – כאשר, ברוב המקרים, שירותי הייעוץ יהוו חלק בלתי נפרד מהשירותים המוצעים על ידי החברה אשר תספק את

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן