חייגו חינם:1-700-700-114
רשת דלתות אלון: מגוון דלתות פנים איכותיות
צרו קשר
חייגו עכשיו:
1-700-700-114
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן
יועץ דלתות עד הבית ללא כל התחייבות
052-3444497

על עיצוב דלתות עץ


על עיצוב דלתות עץ

לפני קום המדינה ובשנים שבאו לאחר הקמתה, עיצוב לא היה בראש מעייניהם של רוב האנשים. היה צורך בקורת גג, כיסא לשבת, מיטה לישון, ודלתות שיפתחו ויסגרו את החללים, ולא משנה אם הם דלתות עץ חרוטות בעבודת יד או דלתות סטנדרטיות ואחידות.דלתות עץ לבית ולמשרד

דלתות מעוצבות היה ניתן להשיג כבר אז, כמובן, אך למרבית האנשים לא היה צורך בהן או תקציב לרכוש אותן. מומחי חברת דלתות אלון, העוסקת בייבוא ושיווק של דלתות פנים מעוצבות, מספרים לנו על עיצובן של דלתות הפנים.

 

עיצוב ופרקטיקה

היום, עיצוב הוא מילת מפתח בכל תחום, והצד האסתטי משתלב עם הפרקטיקה של המוצרים השונים, כך שאין כמעט מוצר שאין לו אופציות עיצוביות שונות, כולל מלחיות, ידיות לדלתות, וכל מוצר אחר שעולה על דעתכם.

 

דלתות פנים

כאמור, בעידן השפע בו אנו חיים היום, הפן האסתטי חשוב עד מאוד, ועיצוב הבית הפך לחלק חשוב בחיינו. דלתות הפלדלת הכבדות עדיין מעטרות את רוב הכניסות לבתים, אך בפנים ניתן למצוא מגוון גדול של דלתות עץ בעיצובים, גימורים, וצבעים שונים. אפילו דירות מקבלן מגיעות עם מגוון אפשרויות לבחירת הדלתות, כולל מגוון מעוצב של ידיות לדלתות פנים.

 

לבחור את הדלת המתאימה

כמו בכל פרט בעיצוב הבית, גם לבחירת דלתות הפנים יש השפעה על מראה הבית והאווירה שתהיה בו, כמו גם אמירה אישית של הדיירים ועליהם. עץ מלא, דיקטים, בציפוי פורניר או גילוף בעבודת יד, בצבע טבעי או גימור למינציה צבעוני, דלתות למינטו, עם צבע אפוקסי מבריק ועוד.

 

והמחיר?

בתעשיית דלתות פנים מחיר נקבע בעיקר על פי חומר הגלם ועל פי העבודה שהושקעה בדלת. דלתות מעץ מלא הן כמובן היקרות ביותר, אך גם הטובות ביותר, מבחינת חוזק, עמידות, בידוד, וכן אפשרויות העיצוב המגוונות ביותר. כמובן שתמיד ניתן למצוא דלתות במבצע כזה או אחר, חיסול דגמים ישנים או קניית דגמים מתצוגה ועוד.  בכל מקרה, כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע לפני רכישת הדלתות בכדי להתאים את הדלת לשימוש ולמנוע נזקים בלתי הפיכים לדלת בגלל שימוש כזה או אחר, מכות של ילדים וכו', ובכדי להימנע מהשקעה כספית גדולה שתוביל לעוגמת נפש.