חייגו חינם:1-700-700-114
רשת דלתות אלון: מגוון דלתות פנים איכותיות
צרו קשר
חייגו עכשיו:
1-700-700-114
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן
יועץ דלתות עד הבית ללא כל התחייבות
052-3444497

על סוגי ידיות לדלתות פנים


ביותר ויותר בתים בישראל ניתן לראות דלתות מעוצבות, שניכר שהושקעה הרבה מחשבה בבחירתן ובצורת התאמתן לבית, וטוב שכך. רוב האנשים עדיין נוטים להתעלם מהנושא של  התאמת ידיות לדלתות הללו, משום שאין להם מודעות לנושא, ואם אינם נעזרים בשירותי מעצבים מקצועיים, הם עלולים להישאר עם ידיות פשוטות למראה המכערות את הדלת ופוגמות במראה הבית כולו. צוות חברת אלון דלתות, יבואני דלתות פנים איכותיות מתוצרת איטליה, שמח להעלות למודעות את נושא הידיות, ומונה את סוגי הידיות העיקריים הקיימים בשוק.

 

ידיות הפעלה או ידיות קבועות

ידיות לדלתות פנים מתחלקות, בגדול, לשני סוגים: ידיות הפעלה וידיות קבועות. ידיות הפעלה, כשמן כן הן – מפעילות מנגנון לפתיחת הדלת וסגירתה. הידיות הקבועות אינן מפעילות את מנגנון פנימי, אלא משמשות למשיכת הדלת הלוך וחזור בלבד. ידיות אלה מתאימות בעיקר לדלתות הזזה פנים או חוץ. הידיות הנפוצות יותר הן ידיות ההפעלה, כמובן.

 

ידיות מעוצבות

כאשר משקיעים בדלתות מעוצבות, כדאי להשקיע גם בידיות מעוצבות, כד לא לפגום במראה הדלת. ידיות מעוצבות יכולות להשלים מראה אלגנטי מחד, או לשדרג מראה קלאסי בכל צורה שתרצו. כאשר תרצו לשנות את אופיה של הדלת, תוכלו פשוט להחליף את עיצוב הידיות, והופ! הדלת השתדרגה בלי לשנות את אופיה הבסיסי ובלי לפגום בעיצוב החלל כולו. בכל הקשור לדלתות פנים מחיר ועלויות, הידיות הן נושא זניח ואינן מייקרות במיוחד את מחיר הדלת, כך שההשקעה קטנה ומשתלמת.

 

ידיות נירוסטה

ידיות נירוסטה אינן נפוצות בבתים פרטיים, ומשמשות בעיקר במקומות הומי אדם. בשנים האחרונות, הוכנסו אביזרי נירוסטה רבים אל הבתים הפרטיים, והיום ניתן למצוא גם ידיות לדלתות מנירוסטה. יתרונה הגדול של הנירוסטה הוא היותה בלתי חלידה, מתנקה בקלות, וכן מראה המיוחד המתאים לעיצובים חדשניים ודלתות זכוכית לדוגמא, יותר מאשר דלתות עץ, ולידיות קבועות יותר מאשר לידיות הפעלה.

 

ידיות כפתור

ידיות כפתור יכולות להתאים לכל דלת, בתור ידיות לדלתות הזזה או דלתות כנף, כידיות קבועת או ידיות הפעלה סיבוביות. ניתן למצוא ידיות כפתור מחומרים שונים – זכוכית, פליז, עץ, נירוסטה, אלומיניום וכו', בעיצובים וגוונים שונים.