סוגי דלתות כניסה

אמנם התפקיד של הדלת הוא לספק הגנה וביטחון, אבל אין ספק שבשנים האחרונות הצטרף הפרמטר של העיצוב למשוואה של התקנת דלת כניסה. אם אתם מעוניינים להתקין אחת כזו, הנה המדריך המלא לסוגי הדלתות הקיימות כיום בשוק.
במהלך בניית הבית או במהלך השיפוץ שלו, יהיה חשוב למקם בצורה נכונה את דלת הכניסה. התקנת דלת כניסה מאפשרת לכם להנות הן מעיצוב הדלת והן מביטחון, אך חשוב לבחור את סוג הדלת הנכונה. אם למשל הדלת תהיה חשופה לגשמים ורטיבות, יהיה חשוב לבחור דלת מספיק חזקה בכדי שתוכל לשרוד מול איתני הטבע. כמו כן, יהיה כדאי במקרים אלו גם להתקין גגון קטן מעל הדלת שיגן עליה מפני הגשמים. רגע לפני שנדבר על סוגי דלתות, יהיה חשוב לדבר גם על מידות דלתות.

מה המידות של דלת כניסה לבית?

רגע לפני שמתקינים דלת או מבצעים החלפת מנעול לדלת כניסה בבית, חשוב לקבל את כל המידע. למשל, עומדים להתקין דלת כניסה חדשה בבית או במשרד? חשוב לקחת את המידות הנכונות לפני ההתקנה עצמה. בפועל, מרבית הדלתות מגיעות בגודל הסטנדרטי של רוחב 98 ס"מ וגובה 2.10 ס"מ. אם אתם מעוניינים לייצר דלת קטנה או גדולה יותר, הדבר הראשון שצריך לעשות זה לקחת מידות נכונות.

אם אתם לא בטוחים כיצד למדוד את הדלת באופן מדויק, כמובן שתוכלו להסתייע במשווקי הדלתות. אם תזמינו את מתקין הדלתות לקחת מידות התקנה, סביר להניח שהוא יגבה תשלום על השירות. אבל אם תתקינו דלת גם אחר כך, יש סיכוי סביר שהוא יגלם את עלות המדידות בעלות ההתקנה דל הדלת.

סוגי דלתות כניסה שכדאי להכיר

יש בשוק מגוון דלתות כניסה לבתים ומשרדים, לרבות דלתות כנף אחת, דלתות 2 כנפיים, דלתות כנף וחצי, דלתות עץ, אלומיניום ועוד. בין אם אתם מעוניינים להתקין דלת כזו או אחרת, יהיה חשוב לוודא גם את עניין העיצוב. בשורה התחתונה, הבחירה בחומרי הגלם היא הפעולה הראשונה שנוקטים בה. לאחר מכן, יהיה חשוב ליישר קו עם עיצוב הבית.

סוגי הדלתות משתנות גם בגודלן, כך למשל דלת כנף אחת מגיעה בד"כ במידות סטנדרטיות של רוחב 1.20 ס"מ. כמו כן, ככה גם רלוונטי לגבי סוגי הדלתות האחרות, שמגיעות במידות משתנות החל מרוחב 1.20 ס"מ ועד רוחב 2.15 ס"מ בממוצע.

השוואת מחירים התקנת דלתות כניסה

רגע לפני התקנת דלת כניסה בבית או במשרד, חשוב לבדוק כמה כסף אתם חוסכים. ובכדי לדעת כמה כסף אתם חוסכים, אתם יכולים לערוך השוואת מחירים להתקנת דלת כניסה בבית. לפעמים אפשר גם לחסוך מאות של שקלים, ככה שזה שווה את המאמץ היחסית קטן הזה. לאחר שתערכו את מחקר השוק המתאים, תוכלו לדעת בדיוק כמה כסף אתם חוסכים על התקנת הדלת.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן