עוברים לדירה חדשה? מחפשים דלתות מעוצבות? הגעתם למקום הנכון!

עורכים רמונט כללי בבית? עוברים לדירה חדשה? מחפשים דלתות בחולון? מעוניינים לרכוש דלתות במודיעין או בכל מקום אחר ברחבי הארץ? הבית מהווה את מקום המבטחים שלנו, הבועה המגוננת שבה אנו מרגישים בנוח ומרשים לעצמנו לנהוג בפשטות ולשוב אל היסודות.
ניתן לבטא כיום את תחושת הנינוחות הזו בעזרת קולקציית דלתות מעוצבות של חברת דלתות אלון, המשלבות פשטות וקווים נקיים לצד עיצוב הרמוני שבלעדיו היצירה הביתית שלכם איננה מושלמת.
חברת דלתות אלון נחשבת ליבואנית הדלתות הגדולה בישראל, הישר מהספקים המובילים באיטליה, תוך שהיא משווקת מגוון רחב של דלתות פנימיות במבחר רחב של סוגים ודגמים, החל מדלתות למינטו ודלתות בצבע אפוקסי, וכלה בדלתות עמידות בפני מים ומזיקי עץ, דלתות עם בידוד תרמי ואקוסטי ודלתות בהזמנה אישית.

הסגנון המינימליסטי הנקי שמתאפיין בגוונים בהירים ובעיצוב מוקפד

בשנים האחרונות מסתמנת מגמה של שינוי בשוק דלתות, וניתן לפגוש יותר ויותר דלתות מעוצבות לבית בצביעה או בציפוי של למינציה בהירה, זאת להבדיל מימים עברו שבהם שלט ציפוי הפורניר.

בעשור האחרון חל שינוי משמעותי בטעם המקומי, וכיום שולט בזירה הסגנון המינימליסטי הנקי שמתאפיין בגוונים בהירים ובעיצוב מוקפד. דלתות הפנים העכשוויות כוללות, בין היתר, נעילה מגנטית עדינה, מה שמאפשר טריקה שקטה וללא רעשים.

כמו כן, כיום ישנה גם העדפה למשקופים ישרים עם פרזול בצבע כרום על פני המשקופים העגולים, והתאמת ידיות מעוצבות התואמות את הסגנון העיצובי של הדלתות והחלל הכללי. בדגמים החדשים קיימת אופציה להתקנת מנעול תפוס/פנוי בחדרי רחצה וחדרי שירותים שאידאלי לבתים עם ילדים, היות והמנגנון מאפשר את פתיחתה של הדלת גם אם ננעלה מבפנים.

דלתות המשולבות בזכוכית טריפלקס בגוון חלבי או שקוף

המומחים של דלתות אלון מציינים שבקולקציית דלתות הפנים המעוצבות מבית החברה ניתן למנות דלתות למינטו עם פסי ניקל לאורך, פסי ניקל לרוחב, פסי ניקל גליים וכן הלאה בגווני לבן, שמנת אפור, אגוז, דובדבן, מוקה ועוד מבחר גוונים נוספים. סוג נוסף של דלתות מעוצבות מבית החברה הוא דלתות פנים אפוקסי (צביעה בתנור) במבחר רחב של עיצובים וצבעים.

טרנד עיצובי נוסף שנקלט מאוד בשנים האחרונות הוא דלתות המשולבות בזכוכית טריפלקס בעובי 6 מ"מ ובגוון חלבי או שקוף, עם או ללא זיגוג, בהתאם לבחירת הלקוח. לחדרים רטובים כגון חדרי רחצה וחדרי שירותים מומלץ להזמין דלתות מסדרת Dolphin הנחשבות למובילות בישראל בקטגוריית הדלתות עמידות בפני מים ומזיקי עץ.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן