מעוניינים לרכוש דלתות מעוצבות? קבלו את הטרנדים החמים לשנת 2023

מעוניינים לרכוש דלתות מעוצבות? בין אם הנכם מתעתדים לעבור לדירה חדשה מקבלן או דירה יד שנייה, ובין אם החלטתם לבצע בבית רמונט כללי, יתכן ואתם נמצאים בשלב של חיפושים נמרצים אחר דלתות כניסה מעץ ואו דלתות פנים מעוצבות בהתאמה אישית.

מבית חברת דלתות אלון מציינים כי תהליך הגלובליזציה שהחל בשלהי המאה ה- 20, אפשר יבוא ממדינות רבות ששעריהן היו נעולות בפנינו הישראלים עד אז.

גם ההתפתחות הטכנולוגית בתחום התקשורת והמחשוב (רשת האינטרנט, עידן המידע והרשתות החברתיות) חשפה אותנו למכלול בלתי מוגבל של טרנדים חדשניים וסגנונות עיצוביים מקוריים. התהליכים הללו הובילו לתהפוכות של ממש בכול התחומים, הענפים והשווקים, וכך גם בתעשיית הדלתות.

הטרנדים החמים בעולם דלתות הכניסה

אנשי הצוות המקצועי של רשת דלתות אלון מוסיפים שחלפו להם הימים שבהם יוצרו הדלתות כדי לספק מענה בהיבט הפונקציונלי בלבד, וכיום מציעה תעשייה זו עולם שלם של דלתות מעוצבות במבחר בלתי נדלה של חומרים, סוגים, סגנונות ודגמים שונים.

בקטגוריית דלתות הכניסה ניתן למצוא למשל דלתות חוץ מעוצבות בסגנון קלאסי, מודרני, הייטקיסטי נקי, כמו גם דלתות מסדרת נפחות המשלבות בתוכן עיצובי מתכת מרשימים או דלתות מסדרת מרקורי שמעוטרות לאורכן בחלון זכוכית עם מסגרת דקורטיבית.

יתרה מכך, לאחרונה השיקה רשת דלתות אלון קולקציה ייחודית וחדשנית בהשראת ציירים דגולים ובעלי שם דוגמת פבלו פיקסו, ואן גוך, מיכלאנג'לו, סלבדור דאלי, קלוד מונה, אדגר דגה וכן הלאה.

מחפשים דלתות פנים? תשכחו מדלתות הכוורת המסורתיות

גם בעולם דלתות הפנים חלו תהפוכות של ממש, וכיום ניתן למצוא מבחר ענקי של דלתות מעוצבות מרהיבות ביופיין, שתפסו את מקומן של דלתות הכוורת המסורתיות במילוי קרטון וציפוי למינציה.

בקטגוריה זו קיימים מגוון סוגי דלתות פנים, הנבדלות אלו מאלו באופן הפתיחה שלהן ובייעודן, כגון דלתות ציר רגילות, דלתות הזזה, אסם והזזה כיס, דלתות קו אפס, דלתות מדגם דולפין עמידות במים, דלתות למחסנים וכיו"ב, וכן בהרכב החומרים והטכנולוגיות שבהן נעשה שימוש לצורך ייצורן.

לדוגמה דלתות אפוקסי עם צביעה בתנור, דלתות במילוי פלקסבורד וחיפוי למינטו, דלתות זכוכית וכן הלאה. הדלתות מגיעות עם כמה מנגנוני נעילה מגנטיים שונים על פי בחירה לטריקה שקטה, בהם מנעול צילינדר דלת פנים, מנגנון תפוס פנוי ומנעול מפתח אפס.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן