מי אמר שמחיר דלתות פנים מעוצבות חייב להיות בשמים?

חלפו מן העולם הימים שבהם שמשו דלתות הפנים כפריט פונקציונלי לתחימה בין חללים. בימינו אנו, נדרשת הדלת להיות עמידה, חזקה, מבודדת ומעוצבת.
המומחים מבית חברת דלתות אלון, יבואנית דלתות הפנים המובילה בישראל, מציינים שהטרנד החם של עולם הדלתות הוא דלתות פנים מעוצבות, ויותר אנשים מבינים כיום שדלת הפנים מהווה חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכולל של החלל, ושיש להן אמירה עיצובית בדיוק כמו שיש לגוון הקירות, סגנון הריהוט, הווילונות והאביזרים הנלווים.
המומחים מבית דלתות אלון מציינים כי מחיר דלתות פנים מהווה נתון דינמי, וניתן למצוא כיום דלתות פנים פשוטות במחיר של כמה מאות שקלים, או לחלופין לרכוש דלתות בהזמנה אישית שעלותן גבוהה הרבה יותר.

אז מה באמת משפיע על מחיר הדלתות?

מבית דלתות אלון מסבירים שישנם מספר גורמים המשפיעים על מחיר דלתות פנים, כשאחד המרכזיים שבהם מתייחס לאיכות חומר הגלם שממנו הדלת עשויה. גורם אחר העשוי להשפיע על מחיר דלתות פנים הוא המשקוף, אשר נחשב למרכיב בלתי נפרד מהדלת, ובחירת משקופים בדגמים ייחודיים כמו אלו המתמזגים ומשתלבים בקו רציף עם הקיר עשויה אף היא לייקר את העלות.

פרמטרים משפיעים נוספים כוללים את הפרזול, מנגנון הנעילה והידיות של דלתות הפנים. מעבר לתפקידן הפונקציונלי, הידיות מספקות נוכחות ותוספת מעניינת התורמת לא מעט להדגשת הקונספט העיצובי, וניתן כיום לבחור ידיות לדלתות במגוון חומרים, מחירים וסגנונות עיצוביים, כמו ידיות מעוגלות בסגנון עתיק, ידיות מלבניות במראה מודרני וכדומה.

מחפש דלת פנים איכותית מאיטליה במחיר הוגן?

גורם נוסף שעשוי להשפיע על מחיר דלתות פנים מתייחס לסוג הציפוי של הדלת. היצע הציפויים והחומרים שמהן עשויות הדלתות הנו נרחב, וניתן לרכוש דלתות מפורמייקה, דלתות עץ מלא, דלתות עם למינציה, צביעה בתנור, וכן דלתות מעוצבות המשולבות בחלון עם זגוגית חלבית, דלתות עם פיתוחי עץ או עיטורי מתכת ועוד.

אפשר בהחלט לרכוש כיום דלתות מעוצבות במחירים השווים לכל נפש, אך מומלץ לוודא בטרם הרכישה שאכן מדובר במוצר איכותי שעמידותו מובטחת לשנים רבות. מבית דלתות אלון מציינים שניתן להזמין דרך החברה דלתות פנים באיכות גבוהה מאוד ובמחירים אטרקטיביים במיוחד כמו 4 דלתות פנים בגוון דובדבן בעלות של 870 ₪ לדלת בתוספת התקנה שעלותה 230 ₪, ובמידה וההזמנה כוללת 6 דלתות פנים או יותר, יורדת עלות ההתקנה ל-200 ₪. בשורה תחתונה, ישנם מקומות שבהם ניתן לרכוש דלתות פנים איטלקיות מעוצבות להפליא ובמחיר שפוי!

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן