מידע לפני שמתקינים בבית דלת הזזה פשוטה

שוקלים להתקין בבית דלת הזזה פשוטה? דלתות הזזה הן הפתרון המושלם לניצולת אופטימלית של חדרים המתאפיינים במרחב מצומצם. מבית חברת דלתות אלון מסבירים שהחומרים המשמשים לייצור וחיפוי הדלתות הללו זהים לאלו המשמשים לייצור דלתות פנים מעוצבות והסטנדרטיות, כגון עץ, פלקסבורד או פולימר (דוגמת אפוקסי), בציפוי טפט, למינטו או צביעה בתנור. מאידך, אופן הפתיחה של דלתות ההזזה שונה מדלתות הפנים הרגילות, ובמקום שתיפתחנה כלפי פנים או כלפי חוץ, הן נעות במקביל אל הקיר באמצעות מנגנוני גלילה ומסילות ממתכת, ובכך אינן גוזלות שטח מחלל החדרים בעת פתיחתן. יתרה מזאת, מנגנון הפתיחה שלהן מבוסס על תנועת החלקה ואינו בתפעול של הידית, תכונה שהופכת אותן לאידאליות בחדרי ילדים.

דלת הזזה נגררת ודלת הזזה כיס

דלתות ההזזה נחלקות לשתי קטגוריות: דלת הזזה נגררת המוגדרת כדלת הזזה סטנדרטית, ודלת הזזה כיס הנחשבת למתוחכמת יותר. במידה והנכם מעוניינים לרכוש דלת הזזה פשוטה משיקולים כלכליים, שאז דלת הזזה נגררת היא מה שאתם מחפשים. דלת הזזה כיס שונה מהסטנדרטית בכך שהיא איננה נפתחת בצמוד לקיר, אלא מחליקה ונבלעת אל תוך גומחה נסתרת העשויה ממתכת, שמותקנת בקיר בשלבי הבניה. מאחר ודלת הזזה כיס דורשת תכנון מוקדם, קדיחה ובניה בתוך הקיר, עבודות ההכנה מייקרות את מחירה ביחס לדלת ההזזה הנגררת. פרמטר נוסף המשפיע על עלות דלת ההזזה הוא חומרי הגלם המשמשים לייצורה. דלת הזזה מעץ בציפוי טפט היא אופציה זולה יותר מדלת הזזה העשויה מאפוקסי ועוברת צביעה בתנור.

איכות החומרים המשמשים לייצור הדלת

יחד עם זאת, גם כשתרים אחר דלת הזזה פשוטה וזולה מטעמים כלכליים, מוטב שלא להתפשר על איכות החומרים המשמשים לייצורה, שכן דלת העשויה מחומרים ירודים מתאפיינת בעמידות נמוכה לרטיבות ולחות, וכך גם מבחינת הבידוד התרמי והאקוסטי, כשבמבחן הזמן הזול מתברר כיקר. דלתות ההזזה מאפוקסי שעוברות תהליך של צביעה בתנור, ניחנות בבידוד תרמי, אקוסטי ועמידות גבוהה מאוד בפני לחות ומזיקים, תוך שמירה על התפקוד הפונקציונלי והמראה האסתטי לאורך זמן.  פרמטרים נוספים העשויים לייקר את מחירה של דלת ההזזה הם מפתח בגודל לא סטנדרטי (הרוחב הסטנדרטי נע בטווח שבין 60 ס"מ ל- 90 ס"מ), עיצוב מיוחד שאינו לקוח מקטלוג קיים ותוספות שונות (כמו קישוטים ועיטורים מיוחדים, תוספת גלגלים שקטים שלא בכול חברה כלולים בבסיס המחיר וכן הלאה).

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן