מחפש דלת פנים במבצע אטרקטיבי במיוחד?

עיצוב בית המודרני כרוך כיום בהסתייעות בשירותי מעצבי פנים ואו אדריכלים. כבר בשלבים המוקדמים של ההליך התכנוני שמים את הדגש בחירתו של קו עיצובי ספציפי, ולפיו נבחרים רהיטים, גוונים, דלתות פנים ומגוון אביזרים ופריטים נוספים שנועדו ליצור עיצוב מוגמר ומושלם.

 

בין אם מדובר בדלתות הכניסה המשמשות כחלון הראווה של הבית בכללותו, ובין אם מדובר בדלתות הפנים, הרי שהדלתות מקבלות משקל ייחודי, היות והן משליכות ישירות על מראה חלל המגורים. ניתן כיום למצוא בשוק הדלתות מגוון רחב של חברות המייצרות או משווקות דלתות מיובאות מחו"ל, ויישנו לא מעט היצע של דלתות במחירים אטרקטיביים במיוחד.

 

יחד עם זאת, במידה והחלטתם לרכוש דלת פנים במבצע, אזי חשוב לוודא שמדובר בדלת איכותית שתשמש אתכם לאורך זמן.

 

חשיבות בדיקת איכות וטיב חומרי הגלם של הדלת

במידה ונפלה לידכם ההזדמנות לרכוש דלת פנים במבצע, מומלץ, כאמור, להתייחס לא רק אל מחירה האטרקטיבי בלבד, אלא לשים את הדעת גם על איכותה וטיב חומרי הגלם מהם היא עשויה. מומלץ לרכוש דלתות עמידות במים בעיקר אם מדובר בחדרים רטובים כמו חדרי אמבטיה ושירותים, ולהימנע מרכישת דלתות עץ המצופות למינציה או דלתות לבית העשויות מ-MDF שהינו עץ תעשייתי המורכב מסיבי תאית, אבק שיוף, שאריות נסורת או עירוב של כל החומרים הללו.

 

דלתות מחומרי גלם ירודים מתאפיינות בעמידות נמוכה למים ושריטות, ולאורך הזמן, ה"מבצע" עלול להתברר כלא משתלם במיוחד. אחת מהחברות היבואניות המובילות בישראל לדלתות פנים מאיטליה היא דלתות אלון, המשווקת דלתות איכותיות במגוון רחב של דגמים וסוגים. החברה משווקת, בין היתר, דלתות למינטו, דלתות צבע אפוקסי, דלתות הזזה, ידיות לדלתות ואביזרים נלווים.

 

דלתות פנים איכותיות בסטנדרטים אחרים אך במחירים שפויים

דלתות אלון מתאימה באופן פרטני את הדלת העונה לצרכיו, טעמו ותקציבו של כל לקוח, החל מבחירת הדגם והמידה וכלה בבחירת הגוון, הזיגוג והפרזול, וצוות הנגרים המקצועי של החברה מבצע את השינויים הנדרשים, תוך הסתייעות במכשור המתקדם ביותר בתחום.

 

חשוב להבהיר כי דלת פנים במבצע איננה בהכרח איכותית פחות, ולעתים מדובר במבצע שנועד לקדם את המכירות של הדגם הספציפי. לדוגמה, אחת מדלתות הפנים שבמבצע מבית דלתות אלון היא דלת מתוצרת איטליה בצבע דובדבן, הכוללת מנעול בעל מנגנון מגנטי לצורך טריקה שקטה של הדלת, פס אטימה עשוי מגומי מסביב למשקוף, הלבשות שן מתכווננות וידית ברונזה מדגם DM71.

 

כמו כן יישנה אפשרות בחירה בין משקוף עגול למשקוף ישר. אז אם חיפשתם דלתות פנים איכותיות בסטנדרטים אחרים אך במחירים השווים לכל נפש- הגעתם אל המקום הנכון!

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן