מחפשים צילינדר לדלת פנים? כדאי שתכירו את המנעול המגנטי

מעוניינים להתקין מנעול צילינדר לדלת פנים? במידה והנכם תרים אחר מנעול לדלת חדר שמתאפיין בטריקה שקטה וחלקה, יתכן שמנעול מגנטי הוא בעצם מה שאתם מחפשים. קיימים כיום כמה סוגי מנעולים לדלתות פנים, כשהנפוצים שבהם הם מנעול 101 והמנעול המגנטי. מנעול 101 הנו המנעול הסטנדרטי משולב לשונית קפיצית, וחסרונו נעוץ בכך שהדלת מרעישה בזמן הטריקה. המנעול המגנטי אמנם נחשב לחדש יחסית בשוק, אך הוא הפך במהרה לסטנדרט בתחום דלתות הפנים הודות למנגנון שמאפשר נעילה שקטה וטריקה חלקה. אנשי הצוות המקצועי של רשת דלתות אלון מסבירים כי במהלך סגירת הדלת, הלשונית המגנטית מתחברת למגנט שבתוך המשקוף הנגדי, מה שמעדן את פעולת הטריקה.

תצורות נעילה של מנעולים המגנטים

חשוב להבהיר שהמנעול המגנטי איננו מתאים לכול דלת, אלא רק לדלת פנים מעץ הכוללת תשתית מתאימה, מאחר והמידות של מנעול לדלת עץ עם לשונית קפיצית שונות ממידותיו של המנעול המגנטי. למנעולים מגנטיים ישנם כמה סוגי נעילה שונים כגון מנעול צילינדר לדלת פנים, מנעול מפתח אפס, מנעול תפוס פנוי וכן מנעול חבוי לדלת עץ המשמש בעיקר לדלתות הזזה וחלונות. השימוש במנעול תפוס פנוי שכיח בדלתות פנים של חדרי אמבטיה ושירותים. המנגנון מאפשר לדעת האם החדר פנוי או תפוס, זאת על ידי סימון על הדלת, ומכאן שמו. המנגנון מופעל באמצעות סיבוב פשוט, כשכול רבע סיבוב פותח או נועל את הדלת. מנעול מפתח אפס הנו מנעול לשון עליונה סטנדרטי שמתאים לדלתות פנים שונות ומאפשר את נעילתן ופתיחתן באמצעות מפתח אוניברסלי.

צילינדר דלת פנים עם מנגנון לנעילה ופתיחה במפתח ייעודי

מנעול צילינדר לדלת פנים הנו זה המשמש גם בדלתות הכניסה. מדובר במנגנון שבו כל דלת ננעלת ונפתחת רק באמצעות מפתח ייעודי. המנעול כולל מספר חלקים כגון צילינדר, לשוניות, פינים, בריחים ועוד. פעולת המנעול נעשית באמצעות הזזת הפינים, כך המפתח הנכון בלבד מאפשר את פתיחת הדלת ומכאן יעילותו כנגד פריצה. בהקשר זה, כדאי לשים לב שבניגוד לצילינדר לדלתות כניסה המחויב להיות איכותי במיוחד כדי להעניק לבית הגנה מקיפה, כשמדובר בדלתות פנים אפשר בהחלט להסתפק בצילינדר פשוט שעלותו נמוכה משמעותית ביחס לצילינדר שבדלתות הכניסה. ככלל, ניתן למצוא מנעול מגנטי לדלת פנים מחיר שנע בטווח שבין 250 שקלים עבור הצילינדר הזול והפשוט ביותר ועד ל- 500 שקלים עבור צילינדר איכותי.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן