מחפשים דלת פנים זולה ואיכותית אבל לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר?

מחפשים דלת פנים זולה, אבל מאידך שתהיה במקביל גם איכותית וגם מעוצבת, נאה ומרשימה? הגעתם אל המקום הנכון! חברת דלתות אלון מציעה מבחר לא מבוטל של דלתות מעוצבות באיכות גבוהה במיוחד ובמחיר השווה לכול כיס. בקטגוריית הדלתות במבצע נמנות דלתות פנים בדגמים, חומרים, סגנונות עיצוביים וצבעים שונים, כשהמשותף לכול הדלתות הללו הוא איכות נטולת פשרות במחיר אטרקטיבי.

 

לדוגמה, לאלו התרים אחר דלתות פנים בסגנון כפרי, מציעים אנשי הצוות המקצועי מבית החברה דלת פנים מדגם Cereza. מדובר בדלת מתוצרת איטליה בצבע דובדבן הכוללת, בין היתר, הלבשת שן מתכווננת, פס אטימה העשוי מגומי סביב המשקוף, מנגנון נעילה מגנטי לטריקה שקטה וידית ברונזה תואמת. כמו כן, קיימת אפשרות בחירה בין משקוף ישר לבין משקוף עגול.

 

דלת למינטו מתוצרת איטליה בגוון לבן

לאלו המבקשים לרכוש דלת פנים זולה ואיכותית בסגנון עיצובי מודרני, מומלץ לבחון דלת מסוג למינטו בגוון לבן מתוצרת איטליה, המעוטרת לאורכה ב- 3 פסי ניקל. הדלת עשויה 100% מילוי פלקסבורד וכוללת צירי ספר מפלדת אל-חלד (stainless steel), הלבשת שן מתכווננת, ידית ניקל ומשקוף ישר שמסביבו פס אטימה.

 

ניתן להזמין את הדלת גם עם צירים נסתרים. חשוב לדעת שמילוי פלקסבורד הוא לוח המיוצר מתערובת של סיבי פשתן ושבבי עץ דחוסים. תצורת הלוח מורכבת מחללי אוויר להעלאת רמת הבידוד האקוסטי והתרמי ולהפחתת המשקל הכולל של הדלת עד למשקל האידאלי עבור דלת פנים. מדובר בפרמטרים שכדאי לתת עליהם את הדעת מאחר והם יכולים להשפיע משמעותית על איכות החיים.

 

דלתות פנים המתאפיינות בעמידות גבוהה למים

לחדרים רטובים, מומלץ לבחור בדלתות פנים זולות במבצע מדגם Blanco S 03, המתאפיינות בעמידות גבוהה בפני מים ומזיקי עץ ומגיעות עם 7 שנות אחריות, או לחלופין בדלתות פולימריות שבתחתיתן 7 ס"מ פולימר עמיד מים והן כוללות משקוף WPC שניחן אף הוא בעמידות גבוהה למים.

 

בהקשר זה, ראוי להבהיר שכיום שרוי שוק הדלתות בתחרותיות רבה, כך שניתן לא פעם למצוא דלת פנים זולה במחיר אטרקטיבי ומפתה במיוחד. ואף על פי כן, מומלץ תמיד לבדוק ולוודא בטרם הרכישה שהדלת אכן עשויה מחומרים איכותיים ובעלת חוזק ועמידות לאורך זמן בפני מים, שריטות, מכות ומזיקים. פרמטרים נוספים שכדאי לבדוק הם מנגנון נעילה המאפשר טריקה שקטה של הדלת ובידוד אקוסטי טוב, ובפרט כשמדובר בבתים דינמיים עם ילדים קטנים.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן