מחפשים דלתות פנים זולות?

שוק דלתות הפנים הישראלי מציע מגוון רחב של דלתות פנים, אך הוא נשלט על ידי מספר חברות גדולות ממותגות, המציעות דלתות טובות ואיכותיות, אך מנגד יקרות מאוד ושאינן מתאימות לכל אחד בהיבט התקציבי, בעיקר כשמדובר במעבר לדירה חדשה או רמונט כללי, כשאז עולה הצורך בהזמנה ממוצעת של 10 דלתות או יותר.

 

מומחים מבית דלתות אלון, החברה הישראלית המובילה לייבוא דלתות פנים מאיטליה, מסבירים שניתן לרכוש דלתות פנים זולות ולא ממותגות אצל חברות שמוכרות לקבלנים דלתות עץ פשוטות, במחסני עצים או ברשתות שיווק למוצרים וריהוט ביתי במתכונת של "עשה זאת בעצמך". מומחים מבית דלתות אלון מוסיפים שניתן לפנות גם לנגריות ולרכוש משם בהזמנה אישית או לחנויות רהיטים גדולות המציעות "דלתות במבצע".

 

מצאתם דלתות בזול וב"מחיר מבצע"? בדקתם ממה הן עשויות?

עם זאת, היועצים של דלתות אלון ממליצים שלא למהר ולקפוץ על ה"מציאה", היות ו"זול" עלול להתברר לאחר פרק זמן לא ארוך במיוחד כיקר. היועצים מסבירים שבמקרים רבים דלתות פנים זולות עשויות מחומרי גלם ירודים כמו שאריות נסורת, סיבי תאית ואבק שיוף, והן נמכרות בדרך כלל תחת הכינוי "עץ תעשייתי", ומי שאינו בקיא בתחום סובר בטעות שמדובר בעץ אשר זכה לעיבודים רבים.

 

דלתות הפנים הללו מצופות לרוב בפורמייקה בסיסית או בשכבת למינציה, ובמידה והרכישה מיועדת עבור דירה להשכרה או למשרד, אזי יתכן שניתן להסתפק בדלתות פנים זולות. לעומת זאת, כשמדובר בדלתות כחלק מרמונט כללי לשדרוג הבית או מעבר לדירה חדשה, כדאי שלא לשים את המחיר בראש השיקולים לבחירת הדלתות להעדיף דלתות פנים מאיכות גבוהה יותר.

 

איך לבחור דלתות פנים איכותיות?

היועצים מבית דלתות אלון מסבירים שגם כשמחפשים דלתות פנים זולות, מומלץ לברר אם הן יש להן תו תקן של מכון התקנים ישראלי, אם הן מתאפיינות בעמידות כנגד מפני שריטות ומזיקים לאורך זמן, אם הן עמידות מים, בעיקר אם הן מיועדות לחדרים רטובים כמו חדרי אמבטיה, שירותים ומטבחים.

 

פרמטר נוסף שכדאי להתייחס אליו הוא הבידוד האקוסטי, שעשוי להתגלות כחשוב במיוחד אצל משפחות עם דינמיות של "בית פתוח", שכוללות בני נוער וילדים עם חיי חברה פעילים.

 

אנשי המקצוע מבית דלתות אלון מוסיפים שאחד הכללים הבסיסיים והפשוטים ביותר להבטיח שאכן מדובר במוצר איכותי, והכלל הזה נכון לגבי כול מוצר, הוא האחריות שהחברה מספקת עבור המוצר. חברת דלתות אלון, מספקת אחריות ל-7 שנים. באופן, כללי, חברה המשווקת מוצרים איכותיים לא תהסס לעמוד מאחורי מוצריה ולספק אותם עם אחריות ממושכת בהשוואה למתחרים.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן