מחפשים דלתות פנים? קבלו טיפים לבחירה נכונה


בין אם החלטתם לשדרג דירת קבלן או לשפץ את הדירה הישנה, לאופן שבו אתם בוחרים דלתות פנים יש אמנם חשיבות רבה באספקט העיצובי, אבל גם מבחינה פונקציונלית והשפעה על איכות החיים שלכם. עמידות בפני פגיעות, שריטות, מים ומזיקים, עיכוב בערה ובידוד מפני רעשים, כל אלו הנם שיקולים שמומלץ לקחת בחשבון בטרם בחירת הסגנון העיצובי של הדלת, הגוון וסוג הידיות.

המומחים מבית חברת דלתות אלון מסבירים שבהגיענו לבחור דלתות פנים, חשוב להתייחס למגוון פרמטרים כמו ממדי פתח הדלת, צורת הפתיחה שלה (דלת ציר, דלת כפולה, דלת הזזה חיצונית, דלת כיס וכיוצא בזה), כיוון הפתיחה (ימין או שמאל), כמו גם מילוי הדלת, הציפוי, מנגנון הנעילה, העיצוב והמחיר.

דלתות למינטו במילוי פלקסבורד

דלתות פנים מסוגים שונים במילוי כוורת נחשבות לזולות ביותר בשוק. מדובר בדלתות שהמילוי שלהן עשוי מקרטון בתצורה כוורת ומכאן שמן. הן מגיעות ברמות דחיסות משתנות ונרכשות בעיקר על ידי אלו המתגוררים בשכירות ואו בעלי תקציב מוגבל. יחד עם זאת, כדאי לקחת בחשבון שהדלתות הללו אינן עמידות למים ואינן מבודדות מבחינה תרמית ואקוסטית.

דלתות פנים נוספות שפופולריות ואהודות מאוד בקרב הציבור הישראלי הן דלתות למינטו במילוי פלקסבורד, שמתאפיינות בעמידות גבוהה לאורך זמן בפני שחיקה, שריטות, פגיעות ולחות. דלתות הלמינטו של חברת דלתות אלון הנן מתוצרת איטליה ומגיעות עם מנגנון נעילה מגנטי המאפשר טריקת דלת שקטה. סוג אחר של דלתות פנים הוא דלתות פולימריות שתהליך צביעתן נעשה בתנור במספר שכבות.

דלתות מסדרת Dolphin Premium ודלתות כיס

יתרונן של הדלתות הפולימריות נעוץ ביכולת לעצב אותן במבחר טקסטורות, חריטות ועיטורים כמעט אינסופי ובמראה שלהן שאינו מצהיב ואינו דוהה לאורך השנים. לאחרונה השיקה חברת דלתות אלון קולקציה חדשה מסדרת Dolphin Premium, הנחשבות לעמידות ביותר מפני מים ומזיקי עץ וניחנות ברמות גימור ויופי גבוהים במיוחד. קטגוריה נוספת של דלתות פנים היא דלתות הזזה ודלתות כיס.

דלתות כיס הן דלתות הנבלעות בשעת פתיחתן לתוך גומחה שבקיר, כך שאינן תופסות שטח רצפה ואינן פולשות לתוך המרחב. מדובר בפתרון אלגנטי ומתוחכם למקסום שטח החלל של מרחבים מצומצמים דוגמת חדרי רחצה ושירותים ביחידת ההורים, חדרי שירות, חדרי ארונות וכן הלאה. הדלתות כוללות כיסי מתכת נסתרים שמתאפיינים בעמידות לאורך זמן ומנגנוני גלילה שקטים במיוחד.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן