מחפשים דלתות כניסה מעוצבות? הטרנדים החמים


מחפשים דלתות כניסה מעוצבות? מעוניינים לקבל מידע כללי על הטרנדים החמים בתחום לשנת 2023? בין אם הנכם בשלבי בנייה של בית החלומות שלכם, מתכננים בבית רמונט כללי או עוברים לדירת קבלן חדשה מהניילונים, שהרי אחת הסוגיות שתידרשו לתת עליה את הדעת נוגעת לעניין דלתות הפנים ואו דלתות כניסה.

עד לפני עשור או שניים, עיקר תפקודן של דלתות הכניסה התמקד בהיבט הפונקציונלי, אולם בשנים האחרונות חל שינוי מגמתי בתחום וכיום הן משמשות כאלמנט עיצובי דקורטיבי לכול דבר ועניין. התהפוכות התחוללו בעולם הדלתות כשמעצבי פנים ואדריכלים החלו להפנים שמעצם היותן האובייקט הוויזואלי הראשון בו נתקלים אורחים ועוברי אורח, ניתן להסתייע בהן רבות בהטמעת הרושם הראשוני שנוצר בקרבם.

שימוש בחומרי גלם האיכותיים ביותר לצד ייצור בטכנולוגיות מתקדמות

אנשי הצוות המקצועי של רשת דלתות אלון מסבירים שבשונה מדלתות הפנים, דלתות כניסה נדרשות להתאפיין בעמידות וחוזק כנגד פגעי טבע ומזיקים שונים, ובו זמנית גם בחסינות בפני פריצות. עליהן להיות גם בעלות כושר בידוד גבוה בהיבט התרמי והאקוסטי, אבל כל אלו אינם אמורים לגרוע מיופיין מבחינה עיצובית.

השימוש בחומרי גלם האיכותיים ביותר לצד ייצור בטכנולוגיות מתקדמות, מאפשרים כיום שילוב אופטימלי בין בטיחות ומיגון בסטנדרטים מחמירים, תוך מתן דגש רב על האספקט העיצובי. ניתן למנות כיום כמה טרנדים חמים בתחום זה של דלתות מעוצבות, אך אין עוררין על כך שאחת הקולקציות המרשימות ביותר היא הליין החדש שהשיקה רשת דלתות אלון בהשראת ציירים ידועים ומפורסמים.

קולקציה חדשה וייחודית במינה בהשראת ציירים בעלי שם עולמי

במידה והנכם תרים אחר דלתות כניסה מרשימות, ייתכן והליין החדש שהשיקה לאחרונה רשת דלתות אלון היא בדיוק מה שאתם מחפשים! מדובר כאמור בקולקציה חדשה וייחודית במינה שיוצרה בהשראת ציירים מפורסמים בעלי שם עולמי דוגמת מיכלאנג'לו, סלבדור דאלי, פבלו פיקסו, רמברנדט, ואן גוך וכן הלאה, וקיימת ההערכה שהסדרה הזו עתידה לכבוש את עולם דלתות הכניסה היוקרתיות ולהפוך במהרה לדבר הבא.

מעבר לכך שהן ניחנות בעיצוב יוצא הדופן ומעורר השתאות, דלתות הכניסה הללו מיוצרות בחיפוי אלומיניום וכוללות בידוד פנימי איכותי הן מבחינה תרמית והן מבחינה אקוסטית. ככלל, דלתות מאלומיניום מתאפיינות בחוזק רב ועמידות גבוהה לאורך שנים כנגד דהיית צבע, קורוזיה ומפגעים אחרים. חברת דלתות אלון מזמינה אתכם להגיע לאחד מאולמות התצוגה הפזורים ברחבי הארץ ולהתרשם!

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן