כמה דברים שכדאי לדעת על דלתות מעוצבות


ישנה אמירה  שאין הזדמנות שנייה כדי ליצור רושם ראשוני והדבר רלוונטי ותופס גם כשמדובר בדלתות כניסה לבית ודלתות פנים. להבדיל מימים עברו, בהם הושם הדגש על ההיבט הפונקציונלי, תוך התעלמות כמעט מוחלטת מהעניין הוויזואלי, שהרי ברבות השנים השתנתה התפיסה, וכיום מרבים אדריכלים ומעצבי פנים לעשות שימוש בדלתות מעוצבות כחלק מהסגנון העיצובי הכללי של החלל.

בעידן הנוכחי ניתן למצוא מגוון לא מבוטל של דלתות המיוצרות מחומרים, סוגים, סגנונות ומחירים שונים, החל מדלתות כניסה מעץ בסגנון קלאסי המקרינות חמימות ונופך כפרי, דרך דלתות פנים מעוצבות מאפוקסי (צביעה בתנור) או בציפוי למינטו וכלה בדלתות הזזה פנימיות. השפע העצום עשוי לא אחת להוביל להתלבטות במהלך הבחירה.

דלתות הזזה פנימיות לחיסכון בשטח החלל

אז מהם השיקולים שכדאי לתת עליהם את הדעת במהלך החיפושים אחר דלתות מעוצבות? מבית חברת דלתות אלון מסבירים שבטרם בחירת דלתות כאלו ואחרות, חשוב לדעת שקיים כיום מבחר כמעט אינסופי של דלתות המותאמות למטרות שונות, כמו לדוגמה דלתות הזזה שהפכו בשנים האחרונות לפופולריות מאוד ופריט חובה בכל חדר שמתאפיין בחדר רחצה צמוד.

דלתות הזזה פנימיות חוסכות מקום בחלל החדר, שכן בניגוד לדלתות הסטנדרטיות הנפתחות כלפי פנים או חוץ, הן נפתחות הצידה לאורך הקיר.

חברת דלתות אלון מציעה דלתות הזזה במבחר עיצובים וצבעים כגון דלת אסם לבנה צהובה בסגנון כפרי, דלת הזזה כיס וכן הלאה. מדובר בדלתות פנים אפוקסי מתוצרת איטליה עם מנגנון נעילה מגנטי לטריקה שקטה.

דלתות פנים אפוקסי לעמידות גבוהה בפני שחיקה

דלתות פנים צבע אפוקסי הנן דלתות מעוצבות שנצבעות בתנור בטכניקה ייעודית, מה שמקנה להן עמידות גבוהה בפני שחיקה, שריטות, רטיבות וקורוזיה ובידוד אופטימלי בפני רעשים.

כמו כן, בשל טכניקת הצביעה, דלתות פנים מעוצבות מאפוקסי ניחנות במרקם חלק ואיכותי וברמת גימור מושלמת, וזו הסיבה לפופולריות שלהן על אף עלותם הגבוהה בהשוואה לדלתות פנים אחרות.

בקטגוריה זו ניתן למצוא דלתות פנים במגוון סגנונות עיצוביים שונים כגון פנלים ישרים, קשתיים ומחורצים, חריטות גליות או חצי ירח, פסי אורך, רוחב, חריצי איקס, גלים ועוד.

ניתן למצוא גם דלתות פנים אפוקסיות בעיצובים מיוחדים דוגמת דלתות בגוון מבריק לבן או אדום, בעיצוב רטרו, סולם מחורץ וכיו"ב. הדלתות כולן מתוצרת איטליה ומגיעות עם מנגנון נעילה מגנטי לטריקת דלת שקטה.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן