מה חשוב לדעת לפני בחירת דלתות פנים

מה חשוב לדעת לפני בחירת דלתות פנים

דלתות פנים נחשבות כיום להרבה יותר מאשר רק לצורכי הגנה על הבית או חוצץ בין יושבי חלל מסוים לשאר החללים, דלתות הן גם תוסף עיצובי משמעותי לבית או למשרד ויש להן השפעה רבה על האווירה והעיצוב הכללי של אותו המקום.

 

כך שאם בעבר היה נהוג אולי להשקיע רק בדלתות הכניסה, היום עלתה משמעותית המודעות לנושא של דלתות פנים ולתפקיד שלהם במראה הכללי של כל חלל, בית או משרד.

 

אז גם אם אתם נעזרים במעצב פנים בעת עיצוב הבית או המשרד וגם אם אתם מתכננים את העיצוב בכוחות עצמכם, חשוב שתכירו את האפשרויות השונות והמגוונות המוצעות עבורכם בכל הנושא הרחב הזה שנקרא דלתות פנים. מתוך זה תוכלו להבין בצורה מעמקיה את חשיבות התרומה של אותן דלתות פנים לעיצוב חללים ובסופו של דבר תעשו את הבחירה הנכונה והמתאימה ביותר בדלתות פנים.

 

אז איך בוחרים דלתות פנים?

לפני שצברתם ידע בנושא של דלתות פנים, לפני שהכרתם את החלופות הקיימות, את סוגי הדלתות, את החומרים, הצבעים והצורות, יכול להיות שעולם דלתות פנים לא היה מוכר לכם ונהגתם לחשוב שהפונקציונאליות מהווה את הפרמטר היחיד החשוב בנושא.

 

ברגע שתכירו את כל האפשרויות תבינו שהדברים נראים לגמרי אחרת ודלתות פנים יכולות להיראות כמו יצירת אמנות לכל דבר. אז אחרי שנחשפתם למבחר האפשרויות העומדות בפניכם, מגיע הרגע לבחור את אותן דלתות פנים המתאימות ביותר לצרכים שלכם ולטעם שלכם, ובשביל לעשות זאת, צריך להיות מודעים למספר קריטריונים בבחירה של דלתות אלו. ראשית כל, כדאי לשים לב לחומרים השונים מהם היכולות להיות עשויות הדלתות, דלת פנים יכולה להיות עשויה מסוגים שונים של עץ, מפלדה או מאלומיניום, כאשר ברוב המקרים על אותו חומר גלם יהיה מודבק חומר אחר, אשר ייתן את הטקסטורה.

דבר נוסף, שחשוב לשים לב אליו הוא מבנה הדלת, ברוב המקרים מדובר במבנה סטנדרטי המותאם לגודל סטנדרטי של פתח החדר, אך ישנם מקרים יוצאי דופן וחשוב להיות מודעים לכך בעת בחירת דלתות פנים.


כמובן שגם ידיות הדלת יהוו פרט חשוב הן מבחינה פונקציונאלית והן עיצוב. בנוסף, חשוב להקפיד גם לרמת האטימות של הדלת (ברוב המקרים, דלת כבדה יותר תהיה גם אטומה יותר).
דלתות פנים מגיעות במבחר רחב של עיצובים, צבעים וגוונים, וכאן חשוב כאמור לדאוג שהם גם ישתלבו בצורה הרמונית ויפה עם שאר הבית וגם יתנו מענה לטעם האישי שלכם.
נקודות אליהן כדאי לשים לב

אז אחרי שפחות או יותר הבנתם לעומק את הקריטריונים לבחירת דלתות פנים, ישנם מספר דברים פרקטיים שחשוב לדעת, בכדי לקנות דלתות שהן לא רק מעוצבות ויפות אלא גם פונקציונאליות ומתאימות. ראשית כל ישנה חשיבות רבה, למדידה מדויקת של פתחי הבית בהם אמורות להיות מותקנות הדלתות. גם לתקציב ישנה חשיבות משמעותית בבחירת דלתות פנים, ישנו טווח מחירים רחב של דלתות ולכן התקציב למטרה זאת יהיה בעל חשיבות רבה בבחירת הדלתות.

 

יהיה לכם יותר קל לבצע בחירה בדלתות אם פחות או יותר תדעו מה אתם רוצים מהבחינה העיצובים, ערכו היכרות עם הטרנדים, האפשרויות, הגוונים ושילוב החומרים והבינו פחות או יותר מה אתם מחפשים. כל הקריטריונים הללו יקלו עליכם משמעותית בבחירת הדלתות וימנעו מכם טרטורים והסתובבויות מיותרות בחיפוש אחר דלתות פנים ובשורה התחתונה, יסייעו לכם לבחור בדלתות המתאימות בצורה הטובה ביותר לצרכים שלכם ולטעמכם האישי בכל מה שקשור לדלתות פנים. אז שיהיה המון בהצלחה בהליך הבחירה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן