הן פונקציונליות, מרהיבות ובעלות נוכחות: הכול על דלתות אסם

משפצים את הבית? עוברים לדירה חדשה? מתעתדים להחליף את דלתות הפנים? בנסיבות הללו, כדאי שתכירו את הדבר הבא בעולם דלתות הפנים: דלתות אסם! הן פרקטיות מאוד, חסכוניות במקום ובעיקר מרהיבות ובעלות נוכחות, והמראה הלא שגרתי שלהן הופך כל חלל לגלריה אמנותית בניחוח כפרי.

דלתות אסם מהוות בעצם תת קטגוריה של דלתות הזזה. הן הגיעו אלינו היישר מארה"ב והפכו במהרה לטרנד חם בקרב מעצבי פנים ואדריכלים גם יחד, בשל יתרונותיהן בהיבטים הפונקציונליים והעיצוביים. בעבר, דלתות האסם היו עשויות מלוחות עץ בצורת שתי וערב, כשבצדן האחד הורכבו הלוחות באופן אופקי ואילו בצדן האחר באופן אנכי.

ניחנות במראה כפרי ייחודי ודומיננטי במיוחד 


מאחר ודלתות אסם עשויות מעץ מלא, משקלן גבוה והן כבדות מאד ביחס לדלתות הפנים הסטנדרטיות. אלא שברבות הזמן שוכללו טכניקות הייצור, והחלו להרכיבן באמצעות לוחות אופקיים בלבד, אם במטרה להפחית ממשקלן ואם משיקולים כלכליים (חיסכון בעץ).

אל הדלתות נוספה גם מסגרת חיזוק בתצורת Z או X. מסגרת החיזוק בתצורות הללו הפכה במרוצת השנים לסימן ההיכר שלהן. דלתות אסם ניחנות במראה ייחודי ודומיננטי במיוחד, עם אמירה עיצובית ונוכחות חזקה.

מרקם העץ המחוספס בתוספת של פרזול תואם, מסוגל להפוך כל חלל משעמם ונטול ייחודיות למרהיב ביופיו ובלתי שגרתי. בשונה מדלתות ההזזה הרגילות, המסילה והגלגלים של דלתות האסם אינן נסתרות על ידי לוח עץ, אלא מובלטות והופכות לאלמנט קישוטי מרכזי.

פתרון אופטימלי עבור חללים קטנים

כאמור, מעבר להיותן אלמנט עיצובי, דלתות האסם בעלות מגוון יתרונות גם בזווית הפונקציונלית. בדומה לדלתות הזזה אחרות, פתיחתן וסגירתן של דלתות אסם נעשית במקביל אל הקיר, זאת להבדיל מדלתות הציר הסטנדרטיות, מה שהופך אותן לפתרון אופטימלי עבור חללים קטנים דוגמת חדרי ארונות, חדרי שירות, חדרי אמבטיה ושירותים.

יתרון נוסף נעוץ בעובדה שניתן להתקינן מעל לכול סוג של קיר ומפתח, לרבות קירות גבס. באולמות התצוגה של חברת דלתות אלון תוכלו למצוא דלתות אסם במגוון רחב של דגמים ועיצובים. כמו כן, אפשר להזמין את הדלתות האלו בכול גוון ממניפת RAL. כל ערכת דלתות כוללת, בין היתר, דלת אסם, מסילה בסגנון נפחות בגוון שחור, גלגלי טפלון עליונים, מוביל תחתון, מחברים לקיר ומעצורים

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן