מבחר עשיר של דלתות פנים לעיצוב הבית

בעבר דלתות היוו אביזר שנבחר רק מטעמי פונקציונליות, אך היום הצרכן יכול ליהנות משילוב מצויין של פונקציונליות ואסתטיקה ולבחור דלת מעוצבת, אשר תעניק לו חלל מעוצב ומחולק באופן נוח.


בעבר דלתות היוו אביזר שנבחר רק מטעמי פונקציונליות, אך היום הצרכן יכול ליהנות משילוב מצויין של פונקציונליות ואסתטיקה ולבחור דלת מעוצבת, אשרתעניק לו חלל מעוצב ומחולק באופן נוח. דלתות פנים כיום מעוצבות מחומרים מגוונים כאשר כול חומר מציע גימורים שונים ותחושת שימוש אחרת.

המידות הנפוצות לדלתות פנים הם 2.05 לפי הסטנדרט הישראלי, ו 2.14 ו- 2.20 לפי הסטנדרט האירופאי, ישנה גם אפשרות הזמנת דלתות פנים לפי מידות אחרות, אך אז המחיר יקר משמעותית.

דלתות פנים מעוצבות ניתן למצוא בטווח עלויות רחב, לפי סוג המילוי והגימורים, מנגנון הסגירה, וההשתלבות במשקוף, ממבחר הדלתות ניתן להתרשם בחנויות מתמחות, אצל נגרים אומנים, וחנויות עיצוב הבית. בחירת דלתות פנים מתחילה כבר בשלב שלאחר השיפוץ או סיום בניית הבית, כדאי לבחור דלתות שעיצובן מתאים לשאר העיצוב בבית, כך שמיד תווצר הרמוניה עיצובית בחללי המגורים, אך ניתן לרכוש דלת אחת בבית שכבר חיים בו, ואז להתרשם מהשינוי העיצובי שהוא מעניק לבית.

סוגי דלתות פנימיות

כאמור, ישנו מגוון רחב של דלתות פנים אפשריות, רוב דלתות עץ עשויות מעץ מייפל, אגוז, בוק, ואלון, ועליהם מודבקים מספר סוגים אפשריים של גימורים, כמו פורניר או למינטו למינציה או ציפוי למינציה אחר, מבריק או מט, ניתן לשחק עד למציאת הגוון והטקסטורה המבוקשים, לדלתות העץ התווספו בשנים האחרונות דלתות פנים מחומרים אחרים כמו PVC, MDF, אלומניום, ועוד, כאשר חוזקן גדול ועמידותן לפגעי אקלים טובה מאד.

ניתן גם למלא את כנף הדלת המודבקת אל שדרת הדלת מעטה חומר הנקרא פילבוקס, כך תבטיחו לעצמכם סביבה אטומה יות ומבודדת, שיתרונותיה ברמת השליטה על הטמפרטורות והאקוסטיקה.

 

בנוסף כדאי לבחור דלת יחד עם משקוף, וכפי שדלתות פנים עצמן יש מבחר, כך גם במשקופים, ישנם משקופי ברצלונה, משקוף הלבשות מדורגות, משקוף עגול, ומשקוף NO DOOR, כל משקוף דורש הערכות מתאימה ואף במקרה של משקוף נסתר כמו NO DOOR עיצוב בגבס של נישות סביב מסגרת המשקוף, אך לרוב מדובר בפתרונות קלים שאינם מעלים בהרבה את עלות הדלת. משקוף דקורטיבי שמתאים עבור דלת פנים זולה, מייצר סביבה מעוצבת ושקטה לעין, בה רמת הגימור גבוהה, והפונקציה פוגשת את האסתטיקה לפתרון מלא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן