ליצירת קשר - לחצו כאן

דלתות פנים- להגדיר את חלל הבית

מאמרים » דלתות פנים
 

תוכן עבור דלתות פנים- להגדיר את חלל הבית

בעיצוב הבית מושקעים אנרגיות ותקציב ניכר, כול אחד רוצה להתאים לעצמו חלל נוח ומחבק שישא את טביעת אצבעו העיצובית, לפי צרכיו הפונקציונלים וטעמו האסתטי, לכן מחפשים הרבה אחר הפתרונות העיצובים השונים, מהנדסים פתרונות יחודיים, ופונים אל עזרתו של מעצב פנים. אחד האביזרים החשובים בעיצוב חלל היא דלת הפנים, ודווקא בבחירתה נוהגים לפעמים לחסוך. דלתות פנים מגדירות את החלוקה החללית בבית, מחלקות בין הפונקציות השונות ומעניקים פרטיות ליושבי הבית.

בעבר היו בארץ עיצובים ספורים של דלתות פנים, אך מהפכת העיצוב והצרכנות שעוברת על ישראל לא פסחה על אספקט זה, כיום ניתן למצוא בחנויות המתמחות דלתות פנים במגוון עשיר, דלתות פנים מעוצבות שבאות עם משקוף תואם, מגנוני נעילה, סגירה ופתיחה, ובגדלים שונים. ניתן להתרשם מהמבחר בחנויות עיצוב מתמחות, חנויות שעסקיהן שיווק דלתות, חנויות שממחזרות דלתות עץ מרשימות, ואצל נגרים מומחים שיכולים לעצב לכם דלת פנים לפי הצורך היחודי של החלל שלכם.

לבחור בטעם

דלתות מעוצבות משתנות מפונקציה לפונקציה, ובעוד אפשר לרכוש דלתות פנים אחידות לכול חדרי הבית, בשפה עיצובית אחת, מומלץ יותר לרכוש דלתות פנים שמתאימות לכל חלל, לדוגמא דלת פנים לחדר ההורים ששונה מדלת פנים לילדים, דלת מסילה רוחבית למרפסת ששונה מדלת כניסה אל חדר הטלויזיה או ההסבה וכדומה. בבחירת דלת מוטב להקפיד על הבנת מערכת הסגירה והארגונומיה שבתפעולה, מיצור של איזו חברה הדלת, האם היא עומדת בתקנים, ואף לחפש עליה מידע בפורומים של קהילות מעצבי פנים.

ניתן כיום לרכוש דלתות פנים בצבעים שונים וכך להעניק לבית מראה מעוצב ומלא חיים, אך תמיד צריך לזכור ולהקפיד על ההיבט הפונקציונלי, דלת עץ כבדה לא מתאימה לחדר ילדים, אלא לחדר עבודה של אדם בוגר, זאת משום שילדים יתקשו בפתיחתה וסגירתה הבטיחותיים, ויכולים ללכלכה בשירבוטים ומשובות ילדות אחרות, שיפגעו במראה שלה, לכן לחדר ילדים מומלץ לבחור בדלת שקל לנקות, שקל להשתמש בה, ושמנגנוניה עמידים ובטוחים לגמרי, מומלץ אם מדובר בדלת לחדר ילדים רכים בשנים, שלא לכלול במנגנוניה מנעול. דלתות פנים איכותיות ואסתטיות יעניקו לחלל שלכם הרבה מגע ברור שישפיע על בני הבית ביומיום ועל האורחים המבקרים.

 
 
דלתות פנים לקחת החלטה חשובה ומושכלת יש להקדיש מחשבה רבה לרהיטי הבית וכן חהתאמת דלתות הפנים לעיצוב החלל הכללי, הרי מדובר על אלמנט חשוב והכרחי בבית קרא עוד
התאמת דלתות פנים למטבח בוודאי יצא לכם לבקר בדירות נוחות ומעוצבות היטב. דירות שבהן מרגישים בבית מהרגע הראשון שנכנסים אליהן. בוודאי גם יצא לכם לראות דלתות פנים שמשהו פשוט לא מסתדר בהם והחלל קרא עוד

כל הזכויות שמורות