טיפים לבחירת דלתות במבצע

תהליך עיצובו של בית מודרני כרוך בהקצאת משאבים רבים והסתייעות בשירותיהם של אדריכלים ומעצבי פנים. השלב הראשוני בתהליך כרוך בתכנון שנועד להפיק את המרב מהחללים במבנה, לרבות התייחסות אל בחירת קו עיצובי מסוים, רהיטים, דלתות פנים מעוצבות בחירת הגוונים, הטמעת הפרזולים המתאימים וכדומה. 

דלתות מעוצבות מהוות נושא המקבל דגש ייחודי, כשהדגש מופנה הן על דלתות הכניסה והן על דלתות הפנים, המשליכות כבר מהצעד הראשון ובאופן ישיר על מראהו הכללי של חלל הבית.

 

חשוב לציין כי יישנן כיום בשוק מגוון חברות המציעות דלתות במבצע, אך מומלץ להקפיד על האיכות, זאת במטרה להבטיח שלא מדובר בדלתות מעץ תעשייתי המכונה MDF שאינו עמיד במים, או לחלופין דלתות בעלות ציפוי למינציה המתאפיינות בעמידות נמוכה במיוחד לשריטות ולמים.

 

דלתות במבצע מחומרים עמידים ובעיצוב מרהיב

ראוי להדגיש שניתן כיום לאתר ולרכוש גם דלתות במבצע שהינן איכותיות וכוללות משקופים מעץ מלא והן מעוצבות להפליא ובנויות מחומרים עמידים כנגד מים ושריטות.

 

אחת מן החברות הללו היא דלתות אלון, שהינה יבואנית דלתות פנים המובילה בישראל. החברה משווקת דלתות פנים מחיר מבצע, ובמגוון סוגים ודגמים מרהיבים. בין הדגמים שמשווקת החברה ניתן למנות דלתות למינטו או צבע אפוקסי, דלתות עמידות במים, דלתות הזזה, דלתות בהזמנה אישית, וכן ידיות לדלתות פנים במבחר סגנונות עיצוביים ייחודיים.

 

החברה מתאימה עבור כל לקוח את הדלת בהתאם לדגם, הגוון, המידה, הפרזול והזיגוג אשר בחר, וצוות של נגרים מקצועיים מטעם החברה מיישם את השינויים העיצובים בדלת, תוך הסתייעות במכשור המשוכלל והמתקדם ביותר בענף.

 

דלתות אלון- מוצר איכותי בסטנדרטים אחרים

אחת ממגוון דלתות במבצע שמשווקת החברה היא דלת פנים מסוג למינטו תוצרת איטליה. הדלת מיוצרת מפורמייקה וכוללת משקוף מעץ אורן מלא, מנעול מנגנון מגנטי לטריקת דלת שקטה והלבשות שן מתכווננות. את דלתות הפנים מדגם למינטו ניתן להזמין במשקוף עגול או ישר.

 

דלת פנים מדגם אחר היא דלת פנים צבע אפוקסי בתנור מתוצרת איטליה, הניתנת להזמנה במגוון צבעים ודוגמאות בהתאם לבחירת הלקוח. דלתות הפנים מטעם החברה כוללות זכוכית מחוסמת בעובי של 8 מ"מ, הניתנות לתלייה על משקוף אפוקסי או למינטו עגולישר, והן אף ניתנות לתלייה ללא משקוף, הכול בהתאם לרצונו של הלקוח.

 

חשוב לדעת שקיימת אפשרות להוספת זיגוג שקוף או חלבי בכל סוגי הדלתות, כשהזיגוג כולל זכוכית טריפלקס בעובי 6 מ"מ. דלתות אלון הינה למעשה הרשת הגדולה ביותר בישראל לדלתות פנים מעוצבות, ומבטיחה ללקוח מוצר איכותי בסטנדרטים אחרים.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן