כשהביטחון והיוקרה הולכים יד ביד: הטרנדים החמים בתחום דלתות הכניסה

חלפו הימים שבהם שימשו דלתות הכניסה כאלמנט פונקציונלי בלבד. אדריכלים ומעצבי פנים

הפנימו זה מכבר שמאחר ודלת הכניסה הנה הדבר הראשון אותו פוגשים אורחים ומבקרים בטרם הזמנתם פנימה אל תוך הבית, היא מהווה כמעין כרטיס ביקור או לחיצת יד ראשונה, ויש לה תפקיד לא מבוטל בהבניית הרושם הראשוני שנחרט בקרבם.

להבדיל מדלתות הפנים, דלתות כניסה מחויבות להיות חזקות, עמידות, חסינות בפני פריצות ופגעי טבע, מבודדות מבחינה תרמית ואקוסטית, וכיום הן גם נאות ומעוצבות במיוחד. המומחים מבית חברת דלתות אלון מציינים שעולם הדלתות עובר מהפכה של ממש בשנים האחרונות ומציע פתרונות עיצוביים מרשימים ביותר, לצד שימוש בחומרים איכותיים, ייצור בטכנולוגיות מתקדמות, כמו גם מיגון ובטיחות בסטנדרטים המחמירים ביותר.

דלתות כניסה מעץ ומפלדה

החומרים הנפוצים כיום לייצור דלתות כניסה הם עץ ופלדה. האמונה הרווחת היא שדלתות העשויות מפלדה חזקות ומסיביות יותר בהשוואה לדלתות כניסה מעץ, לפיכך, רבים מקרב הלקוחות שמעוניינים ברמת בטיחות מקסימלית, יעדיפו להתקין דלתות כניסה מפלדה. בעניין זה, מדגישים מבית חברת דלתות אלון שבמידה ומייצרים את הדלתות בהתאם לתקני האיכות המחמירים, שאז רמת המיגון שלהן אינה פחותה מזו של דלתות הכניסה מפלדה.

כמה מהטרנדים החמים כיום בתחום דלתות הכניסה הם הסגנון הכפרי, היווני והקלאסי. בסגנונות העיצוביים הללו, דלתות מעץ עשויות להיות מתאימות יותר, שכן הוא אלמנט טבעי הניחן בצבעים חמים ומרקמים שונים, המעניקים לדלת הכניסה נוכחות רבת עצמה, טאץ' אישי ומראה כפרי מרשים וייחודי. קיימים שני סוגים נפוצים של דלתות כניסה מעץ: עץ מלא או עץ מעובד.

דלתות מעוצבות בהשראת ציירים מפורסמים ובעלי שם עולמי

במידה ומזמינים דלתות מעץ מלא, כדאי לבדוק את איכות העץ ועוביו. מומלץ לוודא שהדלתות מיוצרות מעץ חזק, עמיד ואיכותי, ומצופות בחומרים ייעודיים להעלאת העמידות בפני שחיקה מואצת, פגעי מזג האוויר ומזיקים שונים.

דלתות מעץ מעובד מתאפיינות במגוון רחב יותר של אפשרויות לעיצוב ובשליטה בדרגת העמידות על פי צרכים, מהסיבה שרמת העמידות מושפעת ממספר שכבות העץ שבהן נעשה שימוש בתהליך הייצור ובסוג הציפוי שנועד להגביר את עמידותה של הדלת לאורך זמן בפני שחיקה ובלייה.

חברת דלתות אלון השיקה לאחרונה ליין חדש, חדשני וייחודי של דלתות כניסה מעוצבות בחיפוי אלומיניום עם בידוד פנימי. מדובר בדלתות מעוצבות בהשראת ציירים מפורסמים ובעלי שם עולמי, כמו ואן גוך, פבלו פיקסו, רמברנדט, מיכלאנג'לו ועוד, והערכה היא שהדלתות הללו עתידות להיות הדבר הבא בתחום דלתות הכניסה.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן