חייגו חינם:1-700-700-114
רשת דלתות אלון: מגוון דלתות פנים איכותיות
צרו קשר
חייגו עכשיו:
1-700-700-114
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן
יועץ דלתות עד הבית ללא כל התחייבות
052-3444497

כל מה שצריך לדעת לפני שקונים דלתות במבצע


דלתות במבצע מרשת אלוןההוצאות על שיפוץ הבית או בניית דירה חדשה הן עצומות, וכל דרך להוזיל את העלויות היא לגיטימית, כל עוד אינה מערבת עבירה על החוק כמובן. רכישת דלתות במבצע היא אחת הדרכים הטובות לחסוך בהוצאות השיפוץ, אך כדי לעשות זאת נכון כדאי לדעת היכן לקנות את הדלתות ואיזה מבצעים כדאי לנצל. אנשי המקצוע של חברת דלתות אלון, יבואנית דלתות האיכות של ברגה בישראל,  מסבירים איך לקנות דלתות איכותיות במחירים זולים.

 

מחט בערימת שחת

שוק הדלתות הישראלי עמוס חברות שונות, יצרני דלתות, נגרים, יבואנים ומשווקים, וטווח המחירים המוצע לצרכן הוא עצום. איכות עולה כסף, אך היקר ביותר הוא לא בהכרח הטוב ביותר, וקשה לצרכן שאינו בקיא בתחום הדלתות לדעת מה לקנות ואיפה. גם אם אתם רוצים דלתות מעוצבות, ניתן לחסוך בעלותן.

 

חומרי הגלם

איכות חומרי הגלם היא הפרמטר החשוב, וזהו גם הפרמטר שמייקר את מחיר הדלתות יותר מהשאר. לכן, דלתות זולות באופן גורף כדאי לפסול, וגם דלתות שהציפוי שלהן עשוי מחומרים זולים שעמידותם אינה גדולה והם צפויים להתבלות תוך זמן קצר. לכן, אם אתם מחפשים לקנות דלתות בזול, עדיף למצוא דלתות במבצע אצל חברה הידועה כאיכותית, גם אם המבצע שלה הוא עדיין במחיר גבוה יותר מאשר דלתות זולות מדי.

 

איכות העבודה

דלתות באות במגע עם רטיבות ומים מטבען ולכן, גם כאשר קונים דלתות עץ, יש לוודא כי הן עמידות בפני מים. את האטימה מבצעים בעזרת חומרים מיוחדים, ואיטום איכותי חשוב כדי לשמור על עמידות הדלת לאורך זמן. איכות הכנת הדלת ואיכות התקנתה הן חשובות מאוד לעמידותה, ולא כדאי להתפשר על דלת שברור כי נעשתה עליה עבודה חובבנית או מרושלת בשל מחיר זול. בסופו של דבר, תאלצו לשלם סכומים גבוהים על תיקונים או החלפה של דלת תוך זמן קצר.
 

לרכוש דלת פנים במבצע חסר תקדים

כמשתמע ממאמר זה, ההמלצה שלנו היא לרכוש דלתות במבצע אצל  יצרן או יבואן ידוע בתחום, שהדלתות שלו ידועות באיכותן. אין זה חשוב אם תרכשו דלתות במודיעין או דלתות ביקנעם, כל עוד תקפידו על איכות הדלתות. כדי להוריד במחיר נצלו מבצעים, אך לעולם אל תתפשרו על האיכות.

לקטלוג מבצעים