חייגו חינם:1-700-700-114
רשת דלתות אלון: מגוון דלתות פנים איכותיות
צרו קשר
חייגו עכשיו:
1-700-700-114
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן
יועץ דלתות עד הבית ללא כל התחייבות
052-3444497

דלתות הזזה פנים ביתכם – כל היתרונות


 

דלתות הזזה הן כבר לא פריט נדיר בבית הישראלי כפי שהיה בעבר וברוב הבתים החדשים והמשופצים דלתות הזזה פנים הביתניתן למצוא היום לפחות דלת הזזה אחת. הסיבות לכך הן מגוונות – יופי, נוחות, חיסכון במקום ולעיתים גם בכסף, ועוד. גם במשרדים רבים בוחרים בדלתות הזזה, מאותן סיבות ממש. מומחי חברת אלון דלתות, המייבאת ומשווקת מגוון דלתות פנים מעוצבות, מסבירים על היתרונות של דלתות ההזזה.

 

חיסכון במקום

היתרון הגדול ביותר של דלתות הזזה בחדרי הבית הוא החיסכון במקום. חלל קטן בקיר הקיים ממילא הוא כל מה שצריך. התקנת דלת הזזה בכל מקום בבית מועילה בחיסכון במקום שתופסת פתיחת דלת רגילה, ולכן היא טובה לחללים קטנים. דלתות הזזה חוסכות הרבה סרבול שקיים בדלתות רגילות, שלעיתים הוא נמצא שם כהרגל מוכר ואיננו מרגישים בו עד שהוא נעלם.

 

דלתות הזזה פנים נשלפות מהקיר

דלתות הזזה יכולות להתאים לפתחים בגדלים שונים. גם דלתות ציר ניתן, כמובן, להזמין בגדלים שונים, אך כאשר מדובר בדלתות הזזה קל יותר להתאימן לפתחים רחבים מהרגיל, ואף לפתחים שהם ברוחב כל הקיר. כמו כן, ניתן להשתמש בדלתות הזזה כאשר רוצים להקטין או להגדיל חללים בבית לפי הצורך. כאשר רוצים חלל אינטימי יותר, כמו בארוחת ערב משפחתית, הדלת סגורה, ואילו כאשר רוצים מרחב, למשל כשמארחים את המשפחה המורחבת לליל הסדר, הדלת פתוחה לרווחה והחללים מתחברים לאחד, ללא תשומת לב מיותרת לדלת.
איזה יופי

דלת הזזה יכולה להיות עשויה מחומרים רבים, בעיקר אלומיניום או עץ, בשילוב חומרים נוספים, כמו זכוכית. בשני המקרים מדובר בדלתות חזקות ועמידות, אך ליופין של דלתות הזזה מעץ אין תחליף. כמו כל רהיט עשוי עץ, דלתות הזזה מעץ משדרות איכות, הידור ויוקרה, ותמיד יהיה להן מראה מרשים ועשיר. עיצוב הדלתות יכול להשתנות, ולכלול חומרים נוספים מלבד העץ, כמו גם טקסטורות, פיתוחים ודוגמאות, ולהגיע בצבעים שונים כשהן מאובזרות בידיות ייחודויות.

 

רק יתרונות מדלת מוזזת

התקנת דלת הזזה, גם אם נעשתה בשל הרצון לחסוך במקום, מקנה לחדר אווירה קלאסית. דלתות ההזזה יכולות להתאים לחדרי ארונות, חדרי ילדים, אמבטיות, פינות אוכל, חדרי מגורים (סלון), כדלתות הנפתחות למרפסת או חצר פנימית ועוד.  למעשה, הן מתאימות בכל מקום, וכל שנותר  להגיד הוא תתחדשו…