בונים? משפצים? כך תבחרו דלתות מעוצבות בהתאמה אישית

בונים? משפצים? מחפשים דלתות כניסה מעץ? או שמא אולי דלתות פנים מעוצבות? בשנים האחרונות עבר עולם הדלתות תהפוכות של ממש, ואם בימים עברו שימשו הדלתות כאלמנט פונקציונלי בסיסי ליצירת חיץ בין חללים שונים, שהרי כיום חל שינוי במעמדן ויש להן תפקיד משמעותי בעיצוב הפנים של המרחב.

 

מבית חברת דלתות אלון מציינים שבעידן העכשווי ניתן למצוא דלתות מעוצבות במבחר כמעט אינסופי של סוגים, דגמים, חומרים ומחירים.

יחד עם זאת, בטרם בחירת דלתות פנים או כניסה מדגם כזה או אחר, חשוב לבדוק את איכותן, מאחר וישנן לא מעט חברות כיום המציעות דלתות במחירים נמוכים במיוחד אך באיכות ירודה, כמו דלתות בציפוי למינציה שמתאפיינות בעמידות נמוכה מאוד בפני מים, שריטות, מזיקים ובלאי.

 

ציפוי למינציה וחיפוי למינטו

בהקשר זה, חשוב להבהיר שעל אף הדמיון בשם, ציפוי למינציה וחיפוי למינטו הם שני חומרים שונים. הלמינציה הנה שכבת פלסטיק דקה המודבקת לדלת על ידי לחץ וחום, ולא זו בלבד שציפוי הלמינציה בעל עמידות נמוכה למים, שריטות ובלאי, גם יכולות הבידוד התרמי והאקוסטי שלו נמוכות.

 

דלתות מעוצבות בחיפוי למינטו CPL ניחנות בעמידות גבוהה במיוחד לאורך זמן בפני בלאי, שריטות, נוזלים ומזיקים, ומספקות בידוד תרמי, אקוסטי וחסינות בפני אש. יתרון בולט נוסף שיש לחיפוי הלמינטו נעוץ במגוון האפשרויות האינסופי שהוא מציע לעיצוב דלתות. ניתן לצבוע אותו במבחר רחב של צבעים שונים (לבן, שמנת, אגוז, דובדבן ועוד) לשלב בו פסי ניקל, פיתוחים והדפסים.

 

עיטור באלמנטים דקורטיביים דוגמת חריטות וחריצים עיצוביים

סוג אחר של דלתות הוא דלתות מעוצבות בגימור אפוקסי. צבע אפוקסי הנו פולימר המתקשה עם ערבובו בחומרים מקשים אחרים. מדובר בטכניקה של צביעה בתנור במספר שכבות, מה שמקנה לדלתות עמידות יתר בפני רטיבות ומראה יוקרתי שאינו מצהיב ואינו דוהה לאורך זמן.

 

הצביעה בתנור מאפשרת לעטר את הדלתות באלמנטים דקורטיביים דוגמת חריטות וחריצים עיצוביים. טרנד נוסף בתחום הוא דלתות פנים המשולבות בזכוכית טריפלקס שקופה או חלבית. שילוב החלונות מגיע במבחר סגנונות עיצוביים שונים ומשווה לדלתות מראה יוקרתי עם טאץ' אישי.

 

עבור חדרים רטובים דוגמת חדרי אמבטיה ושירותים, מומלץ לבחור בדלתות פנים פולימריות מדגם "דולפין פרימיום" העמידות בפני מים ומזיקי עץ. הדלתות הפולימריות מתאפיינות ברמת גימור גבוהה במיוחד, ומאידך זולות בהשוואה לחומרים אחרים, והן מותאמות ליישום גם כדלתות פנים.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן