דלתות פנים הן אביזר הכרחי בכול בית, הדלתות תוחמות חללים ומאפשרות פרטיות והגדרה של חללי הבית. אפשר היום להתרשם ממבחר גדול של דלתות פנים בעיצובים שונים


דלתות פנים הן אביזר הכרחי בכול בית, הדלתות תוחמות חללים ומאפשרות פרטיות והגדרה של חללי הבית. אפשר היום להתרשם ממבחר גדול של דלתות פנים בעיצובים שונים, המורכבים מאלמנט פונקציונלי איכותי ואלמנט אסתטי דקורטיבי. דלתות פנים מומלץ להתקין בבית חדש לאחר סיום כל עבודות הצבע, ואם מדובר בדלתות שלהן משקוף חבוי, אז כבר עם עבודות הגבס, אך ניתן לרכוש דלתות עץ חדשות המחליפה דלת תקולה בבית שכבר גרים בו, וליהנות מאפקט עיצובי שמחדש את מראה החלל. דלתות פנים מעוצבות משווקות לצרכן דרך עסקים המתמחים בדלתות, נגריות המתמחות בעיצוב מוקפד, ורשתות ריהוט שונות.

הבדיקה הראשונה לפני רכישת דלת היא מדידת החלל אליה היא תותאם, בארץ התקן הישראלי הוא של 2.05 אך ישנם לפחות עוד שני תקנים נפוצים, הדלתות מגיעות במידות ישראליות או איטלקיות, וחשוב שתדעו בדיוק מה המידה נחוצה לכם.

הדבר השני הוא הבנת החלוקה החללית בבית, כדאי להבין מה יהיה יעודו של כול חלל בדירה לפני שמתאימים לו דלת, משום שעיצוב חדר עבודה שונה לגמרי מעיצוב מטבח וכך גם עיצוב הדלתות המתאים להםהדבר השלישי הוא לשקול רכישת דלתות עמידות במים מסדרת דולפין העשויות חומרים המאפשרים להן לעמוד בסביבה רטובה בה נוהגים לנקות ולשטוף.

דלת סיבית במתכונתה הישנה יוצאת כבר מהאופנה אך עדיין ניתן לרכושה בעלות של כ600 ש"ח, דלתות פנים מעוצבות יעלו קרוב לאלף שקל לדלת, תלוי בחומרים, איכות ההרכבה והגימורים השונים, ויבטיחו עמידות רבה יותר ואלמנט פונקציונלי ואסתטי משודרג.

ווריאציות של דגמים

דלתות פנים בניגוד לדלתות פלדה ניתן למצוא מעץ בוק, אלון, מייפל ועוד, כאשר זהו המילוי שלהן, אך ישנן גם דלתות אלומיניום, פלדה ו PVC שכדאי לשקול, דלתות הפנים מעץ מצופות בפורניר אל משטח למינציה, והגימורים משתנים ברמת הטקסטורות והגוון, ניתן לרכוש היום דלתות פנים במראה כפרי או דלתות פנים במראה הדפס פופי או צבעוניות, בגימור מט או מבריק.

דלתות פנים לצרכים מיוחדים יכולות להיות כאלה הממולאות גם בחומר שהוא מבודד אקוסטי, דלתות שנוגעות ברצפה ללא רווח נראה, דלתות המתחברות אל משקוף חבוי, ודלתות יחודיות שלהן מותאם משקוף יחודי להשלמת המראה הכולל. כדאי להתרשם משלל האפשרויות ולבחור בדלת שנותנת לכם את השילוב האפטימלי של עיצוב ופונקציונליות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן