כיצד לבצע רכישה נכונה של דלתות פנים "מחיר מבצע"?

רמונט כללי בבית או מעבר אל דירה חדשה עשוי לכלול גם החלפת דלתות לחדרים כחלק מפעולת השיפוץ. שוק הדלתות הנו רחב היקף וכך גם טווח המחירים, עובדה המעניקה ללקוח את אפשרות הניתוב בין רכישת "דלתות פנים מחיר מבצע" בעלות של כמה מאות שקלים, ועד להזמנה אישית של דלתות מעוצבות שעלות כל אחת מהן עשויה להגיע

ל- 2,000 ₪ ואף יותר.

 

באופן כללי, ניתן למנות מגוון גורמים המשפיעים על מחיריהן של הדלתות, כשהמרכיב המרכזי איכות חומר הגלם, וככל שטיב חומר הגלם גבוה יותר, כך גם בנוגע למחיר. גורם משפיע נוסף הוא המשקוף של דלתות הפנים, המהווה חלק בלתי נפרד מהרכישה. במידה ומשקוף הדלת הוא בדגם מעוגל או דגם ייחודי המתמזג ומשתלב בקו אחיד עם הקיר, אזי עשוי הדבר לייקר את העלות.

 

דלתות פנים- מחיר– כמרכיב  המושפע מהקו העיצובי, מנגנון הנעילה והציפוי

פרמטרים אחרים שעשויים להשפיע על דלתות פנים מחיר הם מנגנון הנעילה, הידיות והפרזול. ישנן ידיות במגוון סגנונות עיצוביים, והן ממלאות כיום לא רק תפקיד פונקציונלי בלבד, אלא מעניקות נוכחות ותוספת מעניינת המדגישה את הקו העיצובי.

 

גם הציפוי העוטף את הדלת מהווה גורם משפיע, כאשר לכל שיטת ציפוי יש טווח מחירים אחר. בין טכניקות הציפוי למיניהן ניתן למנות פורמייקה ולמינציה, צביעה בתנור, או דלתות מעץ מלא וכיוצא בזה.

 

בין אם החלטתם לרכוש דלתות במבצע סטנדרטיות פשוטות ובין אם אתם מעדיפים דלתות עם פיתוחי עץ ועיטורי מתכת, חשוב לערוך השוואת המחירים ולבחון עלותן של דלתות הפנים כוללת גם את מרכיב ההובלה עד לבית הלקוח, עלות פירוק המשקוף הישן והתקנתה של הדלת החדשה.

 

דלתות אלון- קולקציות חדשות בעיצובים החדשניים ביותר

אחת החברות המובילות בארץ ביבוא ושיווק דלתות מעוצבות ואיכותיות מאיטליה היא חברת "דלתות אלון", המציעה מגוון כמעט אינסופי של דלתות פנים מחיר אטרקטיבי בדגמים וסוגים שונים.

 

בין סוגי הדלתות השונים מבית החברה ניתן למנות דלתות פנים מזכוכית, דלתות למינטו, דלתות עמידות כנגד מים ומזיקי עץ, דלתות צבע אפוקסי כמו גם דלתות מעוצבות בהזמנה אישית. הספקית של "דלתות אלון" היא חברת BRAGA SPA"" האיטלקית, הנחשבת לאחת מספקיות הדלתות הגדולות באיטליה ובאירופה כולה.

 

הספקית האיטלקית מספקת ל"דלתות אלון" מדיי חודש קולקציות חדשות בעיצובים החדשניים ביותר המשתחררים אל השוק ומחומרי הגלם איכותיים בלבד, עובדה המבטיחה מוצר עמיד לאורך שנים. "דלתות אלון" כוללת עשרה סניפים הפרוסים בכל הארץ, וניתן להגיע אל אולמות התצוגה ולהתרשם מהמבחר העצום.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן