כיצד לבצע רכישה נכונה של דלתות פנים זולות?

דלתות פנים הן דלתות הממוקמות בפתחי החדרים, ומיועדות לעשיית חיץ ותחימה בין מרחבים שונים. אם בעבר מילאו הדלתות הללו את ייעודן הפונקציונלי בלבד, הרי שכיום הן מהוות מרכיב משמעותי להדגשת הקונספט העיצובי הכללי של הבית.

 

במידה ורכישת דלתות הפנים נועדה להיות כחלק מהשיפוץ הכללי של הבית, או שהיא נערכת בעקבות מעבר לדירה חדשה, אזי קרוב לוודאי שהדבר כרוך ברכישת מספר דלתות גבוה שנע בין שמונה עד עשר דלתות ולעתים אף יותר. בנסיבות הללו, רבים עשויים לתור אחר דלתות פנים זולות במחירי מבצע אטרקטיביים, שכן העלויות של החלפת כל דלתות הפנים בבית עלולות להסתכם בהוצאה כספית לא מבוטלת.

 

בעיקר בשל העובדה שהרכישה כרוכה בהוצאה כספית גבוהה, חשוב להקפיד ולוודא שמדובר ברכישה מושכלת, ולהתייחס במהלך הרכישה אל מכלול פרמטרים, שהמרכזי שבהם אינו דווקא המחיר.

 

דלתות פנים זולות במחירים אטרקטיביים במיוחד

חשוב לציין כי דלתות פנים זולות אינן בהכרח דלתות עץ מאיכות ירודה, וניתן לא פעם לרכוש אותן במחירים אטרקטיביים במיוחד ברשתות לעיצוב הבית או חנויות המתמחות בשיווק דלתות פנים. בנוסף לשיקול התקציבי, מומלץ, כאמור, להתייחס גם אל מרכיבים נוספים כמו סגנון עיצובי, פונקציונליות ואיכות.

 

יישנן דלתות זולות ופשוטות במיוחד, המשמשות בדרך כלל למשרדים או דירות להשכרה. הדלתות הללו עשויות לרוב מעץ המכונה "עץ תעשייתי", המורכב מסיבי תאית, שאריות נסורת ואבק שיוף. הציפוי המקובל עבור הדלתות מסוג זה כולל שכבת למינציה או פורמייקה בסיסית. במידה והחלטתם לרכוש דלתות מעץ תעשייתי, יש לקחת בחשבון שהדלתות האלו מתאפיינות בעמידות נמוכה ביותר לשריטות ומים והן אינן מטיבות להאריך החיים.

 

דלתות אלון- יבואנית הדלתות הגדולה בישראל

ניתן למצוא גם דילים משתלמים של דלתות פנים זולות מאיכות גבוהה יותר במכירות חיסול לרגל החלפת קולקציות ודגמים כמו דלתות מעץ מלא, דלתות עמידות במים, דלתות בעיצוב ייחודי וכדומה. ההיצע של דלתות הפנים הנו עצום, ומומלץ לערוך סקר שווקים לבדוק היטב את המגוון, זאת במטרה להבטיח שדלת הפנים שרכשתם הינה המותאמת ביותר עבורכם בהיבט התקציבי, הפונקציונלי והעיצובי.

 

אחת מן החברות המובילות בענף היא "דלתות אלון", המקפידה לייבא את מוצריה ממפעלים איטלקיים בעלי מוניטין בלבד. "דלתות אלון" נחשבת ליבואנית הדלתות הגדולה בישראל, והיא משווקת דלתות במגוון כמעט אינסופי של דגמים, סוגים וסגנונות עיצוביים. החברה גם מספקת דלתות בהתאמה אישית על פי סוג הדלת שבחר הלקוח, המידות, גוונים, פרזול וזיגוג, וצוות של נגרים מקצועיים מטעם החברה מיישם את השינויים הנדרשים.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן