ידיות לדלתות פנים - תכשיט אשר מושך את העין

ידיות לדלתות פנים הפכו עם השנים מפריט פונקציונאלי לאלמנט עיצובי של ממש. בין אם הבחירה מתייחסת אל דלת פנים במבצע ובין מדובר בבחירת דלתות פנים בסגנון עיצובי ייחודי, חשוב להקדיש גם מעט זמן ומחשבה בבחירת הידיות, שאם לא כן, גם הדלת היקרה והאלגנטית ביותר עלולה לאבד מייחודיותה במידה והוצמדה לה ידית שאיננה תואמת את הקו העיצובי הכללי של הדלת ולתכונותיה.

הידיות לדלתות משולות לתכשיט אשר מושך את העין, ועל כן מומלץ להתייחס בכובד ראש במהלך בחירתן. חשוב להקפיד ולבחור ידיות איכותיות, המתאפיינות בגימור מושלם והן עמידות לאורך זמן, שכן, השימוש הרב שאנו עושים בהן מהווה קרקע פורייה לצניחתן של הידיות כמו גם למגוון כשלים במנגנון הנעילה.

חשיבות בחירתן של ידיות לדלתות פנים 

חשוב לדעת כי החלפה תכופה של מנגנון הנעילה או ידיות לדלתות פנים עלולה להוביל לפגמים בציפוי של הדלתות ובאסתטיות שלהן.יישנן כיום ידיות בעלות מנגנוני נעילה מגנטיים איכותיים אשר מונעים רעידות ותזוזות במנגנון במשקוף, ובכך שומרים לאורך זמן על חיי המנעול.

בנוסף להתייחסות למנגנון הנעילה ולאיכותו, חשוב, כאמור, לשים את הדעת גם להתאמה העיצובית אל העיצוב הכללי של הדלת, אף אם הרכישה נוגעת אל דלתות במבצע. בנסיבות הללו ניתן לרכוש בנפרד ידיות מותאמות ולהרכיבן באופן עצמאי.

יישנן כיום מגוון סוגים של ידיות בעלות מנגנוני נעילה שונים, כשהסוג השכיח ביותר עבור דלתות הפנים הוא ידיות ההפעלה. ידיות ההפעלה מכונות כך היות ופעולתן מובילה להוצאה והכנסה של לשונית הסגירה בדלת.

השקעה קטנה אך משתלמת במיוחד

סוג נוסף של ידיות לדלתות פנים הוא הידיות הקבועות, שאינן מובילות להפעלת המנגנון הפנימי של הדלתות, אלא מיועדות למשיכת הדלת לצורך פתיחתה וסגירתה, ומשמשות בעיקר לדלתות הזזה.

ידיות מעוצבות עשויות להשלים ולשדרג את האלמנט העיצובי של כל דלת אם בסגנון קלאסי אלגנטי ואם בסגנון הייטקי עכשווי. ניתן גם לרענן ולשדרג את החזות של הדלת, זאת מבלי להחליף את הדלת כולה, אלא באמצעות החלפתן של הידיות בלבד. בהשוואה לעלותן של הדלתות, מחירן של הידיות הינו זניח, כך שמדובר בהשקעה קטנה אך משתלמת במיוחד.

ניתן לבחור בידיות נירוסטה שאינן מחלידות להקניית עיצוב חדשני לדלתות מזכוכית, ידיות כפתור מחומרים שונים כגון פליז, זכוכית ועץ לדלתות כנף או דלתות הזזה, ועוד מגוון ידיות בגוונים, חומרי גלם ועיצובים שונים.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן