ליצירת קשר - לחצו כאן

ידיות לדלתות בלתי נשכחות

מאמרים » ידיות לדלתות
 

תוכן עבור ידיות לדלתות בלתי נשכחות

ידיות לדלתותידיות לדלתות פנים או חוץ בביתנו הן אחד הפריטים בהם אנו נוגעים הכי הרבה במשך היום, ובכל זאת, כמעט לא שמים אליהן לב. אם נשים שתי דלתות זו ליד זו – אחת עם ידיות מעוצבות שהותאמו לדלת ולעיצוב הבית, ואת אותה דלת באותו בית עם ידית פשוטה שלא הושקעה בה מחשבה, נוכל להבחין בהבדל המראה בעצמנו. מומחי חברת דלתות אלון, יבואנית דלתות פנים איכותיות מאיטליה, מסבירים על חשיבות ההשקעה בידיות הדלתות. 

יופי ואופי

ידית הדלת צריכה להיות פונקציונלית כמובן, לפתיחת הדלת וסגירתה. אך כדאי שעיצוב הידית וגימורה יתאימו לעיצוב הבית באופן כללי ולעיצוב הדלת בפרט (שאמורה בעצמה להיות מותאמת לעיצוב הבית), כדי שלא לפגום במראה הבית.

 

הידית אמנם נדמית לנו כפריט קטן ולא חשוב אך דווקא בשל מיקומה  והשימוש התדיר בה יש לה השפעה רבה על מראה הדלת וכתוצאה מזה על מראה הבית. לדלתות עץ מלא יתאימו ידיות אחרות מאשר לדלתות זכוכית, דלת הזזה מאובזרת בידיות מסוג אחר לגמרי מדלת כנפית סטנדרטית, ואילו המראה של דלתות מעוצבות  עלל להיפגם אם יאובזרו בידיות ניקל פשוטות. 

 

התאמת הידיות לשימוש

בדיוק כמו שמתאימים את הרהיטים לדיירי הבית, כך יש להתאים גם ידיות לדלתות הפנים והחוץ. אם יש ילדים, כדאי שיותקנו ידיות קלות לשימוש, ואולי בחדרים שלא תרצו שהילדים ייכנסו צריך להתקין ידיות שהם לא מסוגלים להפעיל. יש לחשוב מראש מי צריך גישה לאיזה חדר ולהתאים ידיות בהתאם לצרכים. רוב סוגי הידיות מותאמים למנעולים אך לפעמים אין צורך בנעילה ואז אפשר להשקיע בידית ייחודית יותר.

 

איכות ומחיר

כאשר עושים את חישובי התקציב, חשוב לא לשכוח את הידיות. עיצוב ייחודי עלול להיות יקר, בדלתות אלון  ניתן למצוא גם ידיות לדלתות המתאימות לבית ולצרכים ללא ויתור על היופי והעיצוב, ובתקציב סביר.

 

בכל מקרה כדאי לפנות לאנשי מקצוע כמו מעצבי פנים בנוגע לעיצוב דלתות לבית והתאמת הידיות לדלתות, ולאנשי מקצוע בתחום ייצור הדלתות והידיות לפי רכישתן. אנשי המקצוע יוכלו להציע לכם את הידיות הנכונות שיענו על המטרות הפונקציונליות והעיצוביות, בתוך הגדרת התקציב שלכם. כדאי לפנות לחברה אמינה וגדולה, שיש לה הוכחות וקבלות לעבודות קודמות, והיא נותנות אחריות על המוצרים ועל העבודה.

 

 לקטלוג ידיות לדלתות

 

 
 
על עיצוב דלתות עץ לפני קום המדינה היה צורך בקורת גג, כיסא לשבת, מיטה לישון, ודלתות שיפתחו ויסגרו את החללים, ולא משנה אם הם דלתות עץ חרוטות בעבודת יד או דלתות סטנדרטיות ואחידות קרא עוד
אסתטיקה ופונקציונליות של דלתות פנים דלתות פנים הן האביזר הביתי שמבטיח לנו מעט פרטיות ושקט, כשהילדים רועשים, או שרוצים לארח ברוגע, דלתות פנים מאפשרות לנו לקבל גם בית מעוצב וגם מרחב פרטי מוגן ולגמרי שלנו. קרא עוד

כל הזכויות שמורות