דלת פנים במבצע- טיפים לבחירה איכותית במקום חתול בשק

שוק הדלתות העכשווי הינו תחרותי ומגוון, והוא מציע מבחר רחב של דלתות באיכויות, סוגים ומחירים שונים, שחלקן מיוצרות בארץ ואחרות מיובאות מחו"ל. ההיצע המגוון כמו גם התחרותיות בענף מאפשרים רכישה של דלת פנים במבצע במחיר אטרקטיבי במיוחד, אך יחד עם זאת, חשוב לוודא שאכן מדובר בדלת איכותית ולא רכישה של חתול בשק.

יישנה כיום מגמה הולכת ומתרחבת שבה מסתייעים בשירותיו של אדריכל או מעצב פנים לצורך עיצוב הבית החדש, כאשר כבר בשלבים התכנוניים שמים את הדגש על בחירת הקו העיצובי המסוים, ולפיו נבחרים האביזרים, הרהיטים, והפריטים הנוספים לצורך יצירת העיצוב המושלם.

אם בעבר התייחסו אל דלתות הפנים כאל פריט פונקציונלי בלבד, הרי שבעשור האחרון הן זוכות למשקל ייחודי, ומעצבי פנים עושים בהן שימוש נרחב להדגשת המראה החזותי של חלל המגורים.

מבצע כחלק ממבצע לחיסול המלאי

דלת פנים במבצע אינה בהכרח פחות טובה ואיכותית, ולא פעם נופלת ההזדמנות לרכישת דלתות פנים זולות כחלק ממבצע לחיסול המלאי של הדגמים הישנים או לחלופין לקדם מכירות של דגם מסוים, ברשת אלון כל דלת במבצע מגיעה עם 7 שנות אחריות והגנה בפני מזיקי עץ.

ואולם, במהלך הרכישה של דלתות במבצע רצוי לשים את הדעת אל מספר פרמטרים נוספים ולא להתמקד אל במחירה האטרקטיבי בלבד, היות ודלתות העשויות מחומרי גלם ירודים פגיעות הרבה יותר למים ושריטות, ומתאפיינות בעמידות נמוכה לאורך הזמן.

על כן, בשלב החיפושים אחר דלת פנים, יש לבחון גם את חומרי הגלם שמהם היא מורכבת, רמת עמידותה לשריטות ורמת עמידותה למים, במיוחד כשהיא אמורה לשמש בחדרים רטובים כמו חדרי אמבטיה, מטבח או שירותים.

מה באמת מסתתר מאחורי המונח "עץ תעשייתי"?

המומחים מבית דלתות אלון מסבירים כי דלת פנים במבצע עשויה להיות דלת איכותית שבעלי החנות או הרשת מעוניינים בקידום המכירות של הדגם שלה, אך ישנן גם דלתות לכאורה במחיר מפתה במיוחד, המצופות למינציה או עשויות מ-MDF שמוגדר בשפה המקצועית כעץ תעשייתי, אך הוא מורכב למעשה משאריות נסורת, אבק שיוף וסיבי תאית, ועמידותן לאורך זמן מוטלת בספק.

חברת "דלתות אלון" מייבאת את דלתות הפנים מהמפעלים המובילים באיטליה ובעלת 12 סניפים בפריסה ארצית, עובדה המאפשרת רכישת דלתות פנים בראשון לציון, חולון, כפר סבא, אשדוד וכיוצא בזה, בנוסף לעוד עשרות זכיינים המפיצים את מוצריה.

אחת מדלתות הפנים שמציעה החברה היא דלת איכותית מדגם Cereza תוצרת איטליה, שהינה בגוון דובדבן וכוללת ידית ברונזה מדגם DM71, מנעול עם מנגנון מגנטי שנועד לאפשר טריקה שקטה של הדלת ומורכב מהלבשות שן מתכווננות, וכן אפשרויות למשקוף מעוגל או ישר עם פס אטימה מגומי מסביבו.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן