טיפים לבחירת דלתות מעוצבות פנים וחוץ

עוברים דירה או משפצים את הבית? מחפשים דלתות פנים מעוצבות? מעוניינים לברר בנוגע לדלתות כניסה מחירים? ענף הדלתות עבר בעשור האחרון תהפוכות של ממש, וכיום ניתן למצוא מבחר כמעט אינסופי של דלתות מסוגים, חומרים, איכויות וסגנונות שונים, החל מדלתות סטנדרטיות פשוטות ועד לדלתות מעוצבות בדגמים מרהיבים.

מעבר לכך, התחוללו בתחום שינויי תפישה מהותיים, ומעמדה של הדלת שודרג מאלמנט שנועד לשימושים פונקציונליים טהורים לאלמנט שיש לו תפקיד משמעותי בעיצוב החלל.

המומחים של רשת דלתות אלון מציינים שבהגיענו לבחור דלתות פנים ואו דלתות כניסה לבית, כדאי להתאימן לשפה העיצובית של החלל. יחד עם זאת, ישנם עוד מגוון פרמטרים שחשוב לתת עליהם את הדעת.

דלתות פנים פולימריות לעמידות מוגברת מפני נזקי מים ומזיקים

במהלך החיפוש אחר דלתות מעוצבות כדאי לבחון את סוג חומר הגלם המשמש לייצור הדלת, לסוג החיפוי או הציפוי, לפרזולים (מנגנוני סגירה ונעילה, צירים וידיות), אטימות למים, לסגנון העיצובי והמחיר. דלתות הפנים מסוג כוורת הן מהנפוצות והפשוטות ביותר בארץ.

מילוי הדלתות עשוי מקרטון המחולק לתאים, מה שחושף אותן לפגיעות ובלאי מואץ. סוג נוסף של דלתות פנים הוא דלתות במילוי פלקסבורד (שבבי עץ דחוסים). הן מתאפיינות בכושר בידוד תרמי ואקוסטי מעולה ובעמידות מוגברת בפני שריטות, פגיעות ולחות.

לחדרים רטובים דוגמת חדרי אמבטיה ושירותים מומלץ להתקין דלתות פולימריות לעמידות מוגברת מפני נזקי מים ומזיקים. רשת דלתות אלון משווקת דלתות פולימריות מדגם "דולפין פרימיום", המיובאות מהמפעלים המובילים בעולם ומגיעות עם אחריות יצרן ל- 7 שנים.

דלתות כניסה מעוצבות

הדלתות הפולימריות מסדרת דולפין פרימיום מיוצרות בטכנולוגיה חדשנית ועמידות באופן טוטלי בפני מים ומזיקי עץ. קטגוריות נוספות של דלתות מעוצבות מבית דלתות אלון כוללות דלתות פנים בציפוי למינטו המגיעות בשלל נרחב של עיצובים שונים ודלתות פנים מעוצבות מאפוקסי עם צביעה בתנור בתהליך ייחודי המקנה להן מראה חדש ועמידות לאורך זמן כנגד דהייה והצהבה.

ישנן גם דלתות קו אפס המתמזגות עם הקיר, דלתות הזזה כיס ודלתות כניסה, המהוות קטגוריה בפני עצמה וכוללות אינספור סדרות וסגנונות עיצוביים כגון סדרת מודרני, יהלום, וינטז', הייטק, פנורמי, יווני, נפחות, קלאסי וכן הלאה. לדוגמה, דלתות הכניסה מסדרת מודרני מעוצבות בסגנון נקי חדשני ומינימליסטי, עם שילוב בין קווים אופקיים וידיות האנכיות, מה שיוצר משחק מעניין של קווים ומסגרות ומקנה להן מראה יוקרתי ואלגנטי.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן