חשיבות דלתות פנים עמידות במים לחדרי אמבטיה, שירותים ומקלחת

דלת פנים נועדה לשמש אותנו במהלך חיי היום יום שלנו. לאפשר סגירה ופתיחה במלוא הנוחות, תוך שמירה על מראה נאה של בית מעוצב. אך כדי שהדלתות אכן תוכלנה לענות על הצורך ולאפשר שימוש מועיל, חשוב כי הן תהיינה דלתות מתאימות לנתונים בשטח. אחד הנתונים המשמעותיים הם עניין העמידות במים. וזאת מכיוון שדלתות בית עתידות להיות חשופות למגע עם מים. וכידוע מים הם גורם מזיק לאובייקטים שונים.

דלתות לחדרי אמבטיה, שירותים ומקלחות

אמנם בכל חדרי הבית חשוב כי הדלתות תהיינה עמידות במים, שכן בכל בית עורכים שטיפה וניקיונות מפעם לפעם. אך כאשר מדובר על דלתות חדרי הרחצה יש בכך חשיבות מיוחדת. וזאת מכיוון שדלתות אלו חשופות מטבע הדברים ליותר רטיבות. כדי למנוע מקרים של דלתות שמתנפחות בגין החשיפה למים או דלתות שצוברות נזקים שונים כתוצאה מרטיבות, מומלץ מאוד לבחור דלתות פולימריות אשר מוגנות מפני מים.

לכן גם בשגרת החיים, כאשר הדלת תירטב – היא לא תינזק. יש לקוחות רבים שבוחרים להתקין דלתות פנים מפולימר מוגן מים בכל הבית, ולעומתם יש לקוחות אשר יקפידו על דלתות פולימריות מוגנות מים לחדרי אמבטיה, שירותים ומקלחת, חדרים בהם יש שימוש רציף במים וכתוצאה מכך עלולות דלתות שאינן עמידות במים להינזק עד מהרה.

מה זה WPC?

דלת פנים מפולימר היא דלת שמייצרים אותה מסגסוגת של עצה לצד חומרים פלסטיים. ההרכב המדויק הזה מקנה לחומר את העמידות ואת היציבות לאורך זמן. כמו כן יש לחומר גלם זה עמידות בפני מים ורטיבות. זו הסיבה לכך שמייצרים דלתות פנים ממרכיב עמיד זה. כך ניתן ליהנות משימוש ארוך טווח בו הדלת שומרת על שלימותה ועל תקינותה למרות שהיא באה במגע עם מים.

עמידות במים ומפני מזיקים

לצד העמידות בפני מים ורטיבות חשוב להתייחס גם לעניין ההגנה מפני מזיקים שונים. וזאת מכיוון שדלת עלולה להינזק ממכרסמים שונים וטרמיטים שהם עלולים להתביית ברהיטים ובדלתות ולנהל שם את החיים שלהם. מה שמפחיד בעניין זה העובדה שהמזיקים הללו מתרבים בקצב מהיר והם פוגעים ברהיט בצורה חמורה. כאשר בוחרים דלתות עמידות במים ובפני מזיקים אפשר להיות רגועים – כיוון שיש לדלתות אלו אחריות למספר שנים, והן עשויות לשמור על שלימותן למשך זמן רב. דלת איכותית מבית טוב היא דלת שתאפשר לכם שימוש מועיל ועונה על הצורך לאורך שנים.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן