מה צריך לדעת לפני התקנת דלתות פנים?

דלתות פנים מעוצבות מקיימות פונקציה חשובה בחיי הבית שלנו, הן קובעות גבולות ומאפשרות לזכות במרחב אינטימי מוגן, אך גם כשהן סגורות הן מעצבות ומשפיעות על התנהלותנו והרגשתנו בבית.

דלתות מעוצבות מקיימות פונקציה חשובה בחיי הבית שלנו, הן קובעות גבולות ומאפשרות לזכות במרחב אינטימי מוגן, אך גם כשהן סגורות הן מעצבות ומשפיעות על התנהלותנו והרגשתנו בבית, דלת פנים מעוצבת מייצרת ניקיון וויזואלי ותחושת תואם באורחות הבית, כפי שכול אביזר עיצובי משפיע, והשפעתה זו עומדת על אופן היבלעותה או מובלעותה מהקיר, סוג המשקוף, ומידותיה. בארץ נהוגה מידת 2.05 ס"מ כסטנדרט, אך נהוגים פה גם סטנדרטים אחרים של מידות אירופאיות רחבות יתור, המשקוף הוא החלק שקובע את האופן בו הדלת ממוסגרת בסגירתה, ישנן גם אפשרויות שונות למשקופים, ולבסוף הידיות שלהן חלק גדול בהתרשמות מהדלת, ידיות הם החלק בו אנו נוגעים בפתיחת וסגירת הדלת, ומלבד למראה שלהן יש לשמור על ידיות נוחות ונעימות לשימוש.

מגוון עיצובים

לאחר פירוט האביזרים המשלימים אפשר להתרכז בדלתות עצמן. בארץ ישנו מגוון נאה של דלתות פנים, דלתות מחומרים שונים שמחליפים את דלת הדיקט הישנה, חומרים כמו עץ אלון, מייפל, בוק ועוד, או אלומיניום או PVC ועוד. חומרים אלו יכולים להיות רק למילוי הדלת או גם במעטפת הדלת. לכול חומר התחושה שלו, משקלו ועמידותו, ולאחר מכן ישנן שיטות ורמות הגימור, אלו נחלקות מתהלכים שהחומר עצמו עובר או מהציפוי שמוצמד לחומר המילוי, הציפויים הם פורניר או למינציה, אך המבחר רב בטקסטורות ובגוונים, לכך ניתן להוסיף קישוטים דקורטיבים כמו פירזולים, חלון זכוכית צבעונית, או פשפש הצצה המורכב בדלת עצמה.

בבחירת דלתות מעוצבות מוטב להקפיד על שפה עיצובית אחידה של המכלול, של הדלת לשני החללים אותם היא מחלקת ומפרידה, למשקוף ולידיות, ואז לבחון גם את קלות התפעול וחלקותו. יש יתרונות לכול עיצוב, אם בפן האסתטי ואם גם בפן התפקודי, לדוגמא דלתות המצופות בלמינציה קל לתחזק ולנקות ובמקרה שריטה קל גם לטשטשה ולהעלימה בתיקון פשוט. חשוב שהדלתות יבטאו משהו מהחלל אליו הן מובילות, לדוגמא הרצינות שבחדר העבודה מול השעשוע הקל שבחדר משחקים או ילדים וכדומה. דלתות פנים ניתן למצוא בטווח נרחב של מחירים, כך שהפתרון העיצובי פתוח גם בפני התקציב המצומצם, בחנויות מתמחות בשיווק דלתות, בחנויות עיצוב ונגריות אומן, ובסניפי רשתות המייצרות דלתות.

יש באמת חברה כזו?

אולי תופתעו לדעת אבל כל הטיפים האלו ניתנים ליישום בפועל ואינם מדע בדיוני. אמנם רוב החברות של דלתות הפנים אינן עונות על כל הדרישות הנ"ל, אבל יש חברה אחת שכן – חברת דלתות אלון שהיא החברה הגדולה בישראל לדלתות פנים ובעלת הפריסה הרחבה ביותר.

אם אתם הולכים לאיבוד בין שלל החברות שמשווקות דלתות פנים, בטח תשמחו לדעת שעשינו עבורכם את העבודה. אנחנו כאמור בדקנו ומצאנו שיש רק חברה אחת שעונה על כל הדרישות הנ"ל – חברת דלתות אלון שהיא רשת דלתות הפנים הגדולה בישראל. באולמות התצוגה של החברה תוכלו להתרשם ממגוון דלתות, כך שגם אתן תוכלו לפתוח דלת להצלחה.

בנוסף, לחברת דלתות אלון עשרות זכיינים בארץ שמפיצים את מוצריה כך שמכם נדרש דבר אחד – ליצור קשר באמצעות הפייסבוק  או גוגל פלוס, להשאיר הודעה באתר או לצלצל למספר הטלפון 1-700-700-114 או להשאיר הודעה באתר. אנו בטוחים שגם אתם תופתעו לגלות שהתקנת דלתות פנים יכולה להיות חוויה אמיתית. אז למה אתם מחכים?

 

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן