דלתות פנים: המלצות מלקוחות מרוצים

לקוחות כותבים לכבוד: חברת "דלתות אלון":

לפני חודש החלטתי להחליף דלתות בביתי, פתחתי עיתון ראיתי בו מבחר ענק של חברות שעושות ומציגות דלתות, הלכתי לכמה חברות כדי לראות מה יש להם ומה הם יכולים להציע לי. בחברה אחת לא התייחסו אליי כבנאדם אז המשכתי לעוד כמה חברות וביניהם "דלתות אלון" מאוד נהנתי מהשירות ומהמבחר הענק שהחברה מציעה.
ביצעתי הזמנה ותוך כמה ימים הדלתות היו מוכנות להתקנה וביום שהמתקינים הגיעו הם עבדו מצויין למרות שמשך ההתקנה היה קצת ארוך מהמצופה מכיוון שהיו 7 דלתות מאוד שמחתי שאצלם ביצעתי את העסקה הם עשו עבודה טובה ואני מאוד מרוצה ממליצה למי שרוצה דלתות איכותיות ושירות טוב לגשת לשם.
מאת: אלי נקש     
        


 
לכבוד חברת הדלתות ALON DOORS מאת מש' אור שלום:
ברצוני להודות לשלומי המתקין על העבודה המסורה והתקנת הדלתות בביתי במהלך חודש דצמבר 09' הותקנו בבתינו דלתות של חברת ALON DOORS-חברתכם ע"י המתקין שלומי המתקין מקצועי וההתקנה לשביעות רצוננו למרות שלוח הזמנים היה צפוף באותה התקופה שלומי מצא את הזמן המתאים להגיע אלינו ולתת שירות טוב אנא הביאו לידיעתו את ההערכה הרבה שלנו לעבודתו!
בברכה , ליאורה וגיורא אור ראשל"צ
מאת: ליאורה וגיורא אור     
        

לכבוד חברת "דלתות אלון":
תודה על השירות המהיר והיעיל על ההקשבה וההבנה אני מאוד מרוצה מהדלתות והעיצוב ובייחוד מהעבודה היפה של הרכבת הדלתות בתודה דליה אקשוטי.
מאת: דליה אקשוטי

רכישה של דלתות פנים לבית זוהי רכישה גדולה ומשמעותית שאנחנו לא מבצעים אותה בכל יום. על כן, לפני שאנחנו בוחרים את הדלתות, אנחנו חייבים לתת את הדעת, לברר ולבדוק ולבקש על דלתות פנים המלצות של לקוחות על מנת שנקבל מידע אמין מהשטח שיקל עלינו את הבחירה.

בדרך כלל כשאנחנו באים לבחור איש מקצוע לצורך קבלת שירות מסוים או כדי לרכוש פריט או רהיט או כל מוצר שלא יהיה, יש לנו מבחר של אנשי מקצוע, חנויות או חברות שונות אשר מציעות לנו את השרות הרצוי. כל שנותר לנו הוא לבחור את הרצוי לנו. אז יש מוצרים או שירותים שהם לא בהכרח יקרים כל כך ואנחנו לא שוקלים יותר מידי במה או במי לבחור. אך כאשר מדובר בבחירה של דלתות מעוצבות לבית, שם מדובר ברכישה משמעותית אותה לא מבצעים בכל יום. על כן עלינו לשקול היטב, לברר בקרב לקוחות קודמים ולאסוף מידע שיאיר את עיננו ויהפוך את הבחירה לקלה הרבה יותר.

דלתות פנים המלצות – מה הן מספרות לנו?

כאשר אנחנו באים לבקש על דלתות פנים המלצות של לקוחות, אנחנו אמורים לקבל מידע הרבה יותר אמין מכל מה שבעל העסק יכול להצהיר ולהבטיח לנו על עצמו. למעשה אנחנו מקבלים אינדיקציה הן לגבי איכותן של הדלתות והן לגבי אופי השירות של בית העסק אשר אמור לספק לנו את הדלת. לאחר שאנחנו שומעים מהלקוחות את חוות הדעת שלהם אנחנו בהחלט יודעים טוב יותר על מהותו של העסק, על אופי השירות, על איכות הדלתות ולמעשה על כל מה שחשוב לנו בעצם לדעת.

על מה חשוב לשים דגש בעת שבוחרים דלתות פנים?

דלתות הפנים אמורים לאפשר לנו את הפרטיות ואת המרחב האישי בחללים השונים של הבית. על כן אמורות הדלתות להיות אטומות במידה כזו שלא כל רחש יישמע מחוץ לחדר. כמו כן חשוב שהדלת תהיה פרקטית ונאה. כלומר שתהיה קלה לניקוי ולא כל טביעת אצבע תיראה ותבלוט עליה למרחוק. חשוב שהדלת תהיה מעוצבת בהתאם לסגנון העיצובי של כל הבית ותשתלב בו היטב.

דלתות פנים המלצות הכי חמות שתוכלו לקבל זה על "דלתות אלון"

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן