חייגו חינם:1-700-700-114
 דלתות אלון: רשת דלתות פנים וכניסה המובילה בישראל
צרו קשר
חייגו עכשיו:
1-700-700-114
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן
יועץ דלתות עד הבית ללא כל התחייבות
052-3444497

ממליצים


לקוחות כותבים

 

המלצת משפחת מרקוס על דלתות הפנים של אלון

לכבוד: חברת "דלתות אלון":דלתות פנים מחיר הוגן
לפני חודש החלטתי להחליף דלתות בביתי, פתחתי עיתון ראיתי בו מבחר ענק של חברות שעושות ומציגות דלתות, הלכתי לכמה חברות כדי לראות מה יש להם ומה הם יכולים להציע לי. בחברה אחת לא התייחסו אליי כבנאדם אז המשכתי לעוד כמה חברות וביניהם "דלתות אלון" מאוד נהנתי מהשירות ומהמבחר הענק שהחברה מציעה.
ביצעתי הזמנה ותוך כמה ימים הדלתות היו מוכנות להתקנה וביום שהמתקינים הגיעו הם עבדו מצויין למרות שמשך ההתקנה היה קצת ארוך מהמצופה מכיוון שהיו 7 דלתות מאוד שמחתי שאצלם ביצעתי את העסקה הם עשו עבודה טובה ואני מאוד מרוצה ממליצה למי שרוצה דלתות איכותיות ושירות טוב לגשת לשם.
מאת: אלי נקש     
  דלת פנים במבצע הכרות לכולם     


 
לכבוד חברת הדלתות ALON DOORS מאת מש' אור שלום:
ברצוני להודות לשלומי המתקין על העבודה המסורה והתקנת הדלתות בביתי במהלך חודש דצמבר 09' הותקנו בבתינו דלתות של חברת ALON DOORS-חברתכם ע"י המתקין שלומי המתקין מקצועי וההתקנה לשביעות רצוננו למרות שלוח הזמנים היה צפוף באותה התקופה שלומי מצא את הזמן המתאים להגיע אלינו ולתת שירות טוב אנא הביאו לידיעתו את ההערכה הרבה שלנו לעבודתו!
בברכה , ליאורה וגיורא אור ראשל"צ
מאת: ליאורה וגיורא אור     
        

לקוחות מרוצים כותבים על דלתות לבית


    
לכבוד חברת "דלתות אלון":
תודה על השירות המהיר והיעיל על ההקשבה וההבנה אני מאוד מרוצה מהדלתות והעיצוב ובייחוד מהעבודה היפה של הרכבת הדלתות בתודה דליה אקשוטי.
מאת: דליה אקשוטי