המומחים קובעים: דלתות לבית מאיטליה הן האיכותיות ביותר בעולם!

אין כל ספק שאיטליה נחשבת לשם דבר ולמותג של איכות במגוון רחב של תחומים, החל מהלמבורגיני והפרארי דרך ג'ורג'ו ארמני וג'אני ורסצ'ה וכלה בתחום הרהיטים. מבית דלתות אלון, יבואנית מספר 1 של דלתות לבית מאיטליה מסבירים שהדלתות האיטלקיות נחשקות ואהודות בכל רחבי העולם ושמן יצא כבר מזמן לפניהן בשל מכלול סיבות שהפכו אותן למיוחדות בהשוואה לכל יתר הדלתות לבית. 

בין אם מדובר בדלתות כניסה, דלתות פנים או דלתות הזזה, הדלתות מתאפיינות כולן בסגנון עיצובי ייחודי. מדובר בעיצובים נהדרים בעלי טאצ' וטוויסט המשלבים בדרך כלל כמה חומרי גלם יחדיו, כמו עץ, פלדה, אלומיניום, זכוכית וכיוצא בזה. מאפיין נוסף מתייחס לחומרי הגלם. שימוש בחומרי גלם איכותיים ניכר מיד לעין בהיבט הוויזואלי ומעניק להן עמידות גבוהה לאורך זמן.

עמידה בסטנדרטיים והתקנים המחמירים ביותר

המומחים מבית דלתות אלון מוסיפים שעמידותן הגבוהה של הדלתות לבית תוצרת איטליה נובעת לא רק מאיכות חומרי הגלם מהם הן עשויות אלא מאופן ייצורן, תוך הקפדה על עמידה בסטנדרטיים והתקנים המחמירים ביותר, כשהדבר בא לביטוי בעמידותן הגבוהה בפני שריטות, מכות, מים ומזיקים שונים. 

עם זאת, מבית דלתות אלון מדגישים שבמהלך החיפוש אחר דלת לבית, מעבר לחשיבות הפונקציונלית ולהיבט העיצובי, יש להתייחס גם לפרמטרים נוספים כמו בידוד מרבי מפני רעשים, בעיקר כשהדבר נוגע לחדר השינה ולחדרי הילדים, ובפרט כשבבית מתגוררים כמה בני נוער הנוהגים לארח חברים. 

הפתרון האופטימלי בנסיבות הללו הוא דלתות למינטו הכוללות חיפוי רב שכבתי של פורמייקה המגוון עוביים שונים. התוצאה מבטיחה בידוד מפני רעשים בנוסף לעמידות גבוהה כנגד שריטות ופגיעות אחרות העלולות להותיר את חותמן על דלתות פשוטות יותר כגון פורניר.

דלתות הזזה (כיס)פתרון יעיל ופרקטי לכל חלל ביתי קטן

גורם נוסף שכדאי להתייחס אליו בשלב בחירתן של דלתות לבית נוגע לבתים עם חדרים או חללים קטנים. בנסיבות הללו בהחלט מומלץ לשקול התקנת דלת הזזה המהווה פתרון יעיל ופרקטי לכל בית, ובפרט כשמעוניינים להרחיב את שטח החלל ולחסוך במקום. 

דלתות אלו נחשבות לפתרון מושלם עבור חדרי ארונות, חדרי אמבטיה ושירותים, היות והן מאפשרות ניצולת מקסימלית של החלל. אחד מהפתרונות העדכניים המתוחכמים ביותר בעולם דלתות הפנים ודלתות ההזזה בפרט הוא דלתות כיס. דלתות אלו מוכנסות אל תוך שקע שנבנה מבעוד מועד בקיר, ובכך הן מצמצמות את השטח שהדלת אמורה לתפוס. 
על מנת להימנע מחוסר אסתטיות ובעיות טכניות שונות, מומלץ לתכנן מראש את התקנתן, כבר בשלבי הבניה או השיפוצים. מדלתות אלון ממליצים להיוועץ עם צוות המומחים מבית החברה על מנת למצוא את הפתרון המתאים לכם ביותר.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן