חייגו חינם:1-700-700-114
רשת דלתות אלון: מגוון דלתות פנים איכותיות
צרו קשר
חייגו עכשיו:
1-700-700-114
רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן
יועץ דלתות עד הבית ללא כל התחייבות
052-3444497

היום בוחרים דלתות מעוצבות


 דלתות מעוצבות

המודעות לכל נושא העיצוב בכלל, ולעיצוב הפנים בפרט, עלתה בעשור האחרון והביאה להגדלת ההיצע בכל תחום אפשרי. בהתאם לכך, גם דלתות מעוצבות זמינות היום במגוון עצום של חומרי גלם, סגנונות וצבעים, בין אם מדובר בלדתות פנים ובין אם מדובר בדלתות כניסה. המומחים של חברת דלתות אלון, החברה הגדולה בישראל ליבוא דלתות פנים מאיטליה, מסבירים כיצד רוכשים דלת פנים מעוצבת.

סוף מעשה במחשבה תחילה

הכלל המנחה בכל תחום בחיים הוא שההצלחה טמונה בהכנה, וגם תהליך בחירת דלתות פנים מעוצבות צריך להתחיל בהכנה. דבר ראשון יש להתייעץ עם אנשי מקצוע מתחום העיצוב לגבי התאמת הדלתות לעיצוב הבית – סגנון, צבע וכו'. 

 

אפילו בנושא התאמת ידיות לדלתות פנים כדאי להתייעץ עם מעצב מקצועי. לאחר מכן יש לקבוע מסגרת תקציבית לרכישת הדלתות, שכן בכל הנושא של דלתות פנים מחיר הוא דבר קריטי. אם יש לכם את הנתונים האלה, כבר קיבלתם מסגרת נתונה בה עליכם לפעול - אתם יודעים מהו הסגנון שאתם מחפשים ומהם מגבלות התקציב. לעולם אל תגשו לחנות הרהיטים בלי שני תנאים מקדימים אלה.

מידות וחומרי גלם

הדבר השלישי שיש לעשות הוא לקחת מידות מדויקות של הפתחים המיועדים. גם לגודל הדלת השפעה העל המחיר, בעיקר כאשר מדובר על דלתות מעוצבות. בכדי להחליט על חומרי הגלם מהם תהיה עשויה הדלת כדאי להתייעץ לא רק עם המעצב אלא גם עם אנשי מקצוע בתחום הדלתות.

 

התאמת חומרי הגלם יכולה להיות קריטית, שכן לכל חומר גלם תכונות משלו, וכן לציפוי שעליו. בבית עם ילדים, לדוגמא, מומלץ לרכוש דלתות שניתן לרחוץ או דלתות עמידות למים, ואילו בבית שממוקם על שפת הים דלתות עץ ירוק עלולות להתבקע עם הזמן.

לרכוש דלת מעוצבת

ניתן, כמובן, לבחור בדלת מתוך קטלוג, אך אנו ממליצים לגשת לחנות עצמה, בעיקר כדי להתייעץ עם אנשי המקצוע ולקבל מהם את כל הפרטים הרלבנטיים וכדי להתרשם בעצמכם ממראה הדלתות. בנוסף, אם תיגשו לרכוש דלתות מעוצבות בחנות, תמיד קיימת אפשרות שתוכלו למצוא דלתות מעוצבות במבצע שלא מופיע בשום קטלוג, כך שתוכלו לשדרג את הדלתות שלכם באותו מחיר שתכננתם מראש.

לקטלוג דלתות מעוצבות

צאו לדרך!