מעוניינים להזמין דלתות פנים בראשון לציון או בסביבה?

החלטתם לעבור דירה או לעשות רמונט כללי בבית ולרכוש דלתות פנים בראשון לציון אשדוד, חולון או בכל מקום באזור מגוריכם? אזי קרוב לוודאי שתיווכחו במהרה לגלות את מגוון דלתות הפנים הנרחב שמציע השוק הישראלי.

עם זאת, על אף ההיצע הכמעט אינסופי של דלתות הפנים הישראליות, תיווכחו גם לדעת שמרבית מהדלתות הטובות והאיכותיות מתאפיינות במחירים גבוהים במיוחד, כשהסיבה לכך היא שהשוק נשלט בידי כמה מחברות גדולות וממותגות, שבהיבט התקציבי אינן בהישג יד של כל אחד, ובפרט כשמדובר בהזמנה ממוצעת של למעלה מעשר דלתות.

אנשי המקצוע מבית דלתות אלון, הנחשבת לאחת מהיבואניות המובילות לדלתות פנים מאיטליה, מציינים שאפשר למצוא גם דלתות במחירים סבירים ומניחים את הדעת ברשתות שיווק של ריהוט ביתי או ברשתות לשיווק מוצרים בקונספט "עשה זאת בעצמך".

כל מה שלא יספרו לכם על "עץ תעשייתי"


היועצים של חברת דלתות אלון מוסיפים עוד שניתן גם להזמין דלתות פנים בראשון לציון או בכל מקום בארץ במחסני עצים, נגריות או חברות הנוהגות למכור לקבלנים דלתות פנים פשוטות וזולות. יחד עם זאת, מזהירים המומחים שאין למהר ולקפוץ על כל "מציאה", מהסיבה שהשוק רווי בחברות המציעות דלתות במחיר מבצע, כשבדיעבד מסתבר ללקוח שהמוצר שרכש עשוי מחומרי גלם ירודים, בהם אבק שיוף, סיבי תאית ושאריות נסורת.

מרבית הדלתות מסוג זה נמכרות תחת השם "עץ תעשייתי", וכל מי אשר אינו בקיא בתחום עלול ליפול בפח ולחשוב בטעות שמדובר בעץ איכותי שזכה לעיבודים רבים. דלתות הפנים מסוג זה מצופות בדרך כלל בשכבת למינציה או פורמייקה בסיסית, וניתן להסתפק בהן במקרים שבהם מדובר בדלתות למשרד או דירה להשכרה, אך לא מעבר לזה, ובעיקר לא כשדלתות הפנים מיועדות לשדרוג המראה של הבית.

הקריטריונים שלפיהם תוכלו להיות בטוחים אם אכן מדובר בדלת פנים איכותית


היועצים מבית דלתות אלון מזמינים לאולם התצוגה את כל מי שמחפש דלתות פנים בראשון לציון וביתר אזורי גוש דן והסביבה, ומציינים שסניף ראשון לציון ממוקם בקניון דאון-טאון שברחוב סחרוב 5, ושעות הפתיחה שלו הן בימים א-ה בין 09:00-20:00, וביום ו בין השעות
09:00-14:00. לפרטים נוספים ניתן להתקשר אל טלפון 03-9618-333 או להשאיר הודעה באתר והיא תיענה בהקדם.

מבית דלתות אלון מסבירים שכדי לדעת אם אכן הדלתות שבהן אתם מתעניינים אכן מתאפיינות באיכות גבוהה, יש לבדוק אם הן נושאות תו תקן של מכון התקנים, ולברר בנוגע לעמידותן מפני מים, מזיקים ושריטות לאורך זמן. קריטריונים נוספים מתייחסים לרמת הבידוד האקוסטי ולמספר שנות האחריות שמספקת החברה. מבית דלתות אלון מצהירים שהחברה מספקת אחריות למוצריה ל-7 שנים היות והיא משווקת מוצרים איכותיים בלבד.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן