מחפשים את הדבר הבא בעולם דלתות הפנים? זה הזמן להכיר את דלת קו אפס!


במידה והנכם בשלבי, בנייה, שיפוצים או מעבר לדירה חדשה, ומעוניינים לרכוש דלתות מעוצבות הניחנות במראה מינימליסטי, נקי ואלגנטי ומתאפיינות בפונקציונליות ותחכום- כדאי שתכירו את דלת קו אפס! דלתות הפנים הפכו ברבות השנים מאלמנט פונקציונלי שחוצץ בין חללים בעלי שימושים שונים לאלמנט עם נוכחות דומיננטית והשפעה עיצובית.

כיום מונה השוק היצע כמעט אינסופי של דלתות פנים בשלל סגנונות עיצוביים, כגון דלתות פולימריות, דלתות מעוצבות מאפוקסי, דלתות עמידות במים לחדרים רטובים, דלתות בציפוי למינטו, כמו גם דלתות הזזה אסם וכיס, דלתות מזכוכית ודלתות קו אפס. למעשה, מדובר בדלת ייחודית הנחשבת בקרב רבים מהמעצבים והאדריכלים לדבר הבא בעולם דלתות הפנים!

התמזגות הרמונית עם הקיר

אז מהי בעצם דלת קו אפס ומה מייחד אותה משאר דלתות הפנים? המומחים מבית חברת דלתות אלון מסבירים שמדובר בדלת שהתקנתה מיושמת במישור זהה עם הקיר, תוך עשיית שימוש במשקוף עיוור הנסתר מן העין וצירים סמויים, שנבלעים בשעת סגירת הדלת בתוך המשקוף והופכים לבלתי נראים.

הדלת מהווה חלק ממערך הקיר, ובמידה והגוון שלה זהה לגוון הקיר, שאז במצב של סגירה הופכת הדלת לנסתרת, ובפרט אם היא חסרת ידיות ונפתחת בדחיפה. ההתמזגות ההרמונית שלה עם הקיר מותאמת מאוד לסגנון עיצובי מודרני ויוקרתי ומקנה לחלל הפנים מראה נקי ומינימליסטי.

אחד מיתרונותיה הבולטים של דלת קו אפס נעוץ בעובדה שאפשר להתקינה משני צידי הקיר, תוך עשיית שימוש באותו המשקוף, וניתן לפתוח אותה בכול כיוון על פי צרכיו והעדפותיו של הלקוח.

כושר נשיאה גבוה במיוחד ועמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר

יתרון נוסף הוא שדלתות קו אפס ניתנות להתקנה בקירות העשויים מחומרים שונים, זאת בתנאי שעוביים 10 ס"מ או יותר, החל מקיר גבס בודד או כפול, דרך קירות לבנים וקירות בלוקים, וכלה בקירות עץ ומתכת.

מעבר לכך, הדלתות הסטנדרטיות כוללות מסגרת שנוטה לצבור אבק ולכלוך, בעיקר באזורים נסתרים שקשים להנגשה ולניקוי. המבנה העיצובי הייחודי של דלת קו אפס אינו מאפשר ללכלוך להיצמד אליהן, מה שמקל על פעולת הניקוי.

ייצור בטכנולוגיה מתקדמת תוך עשיית שימוש בחומרים איכותיים, יוצרים קונסטרוקציה שמתאפיינת בכושר נשיאה גבוה במיוחד ועמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר. רשת דלתות אלון משווקת את הדלתות הללו כסט שלם הכולל את הדלת, מסגרת האלומיניום והצירים הנסתרים.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן