דלת קו אפס לעיצוב חלל פנים במראה מינימליסטי נקי ויוקרתי

עוברים לבית חדש? מתכננים רמונט כללי בדירה? מעוניינים להחליף את הדלתות הישנות בדלתות מעוצבות במראה מסוגנן ויוקרתי? בנסיבות הללו, כדאי שתסקרו את קולקציית דלתות קו אפס שמציעה חברת דלתות אלון!

אם בעבר סווגו הדלתות כאלמנט פונקציונלי טהור שנועד ליצור חיץ בין חללים בעלי ייעודים שונים, שהרי ברבות השנים השתדרג מעמדן משמעותית, וכיום הן משמשות כאלמנט עיצובי שיש לו נוכחות דומיננטית עם אמירה אישית.

כיום ניתן למצוא דלתות מעוצבות במבחר אינסופי של סגנונות שונים, מדלתות מעוצבות בסגנון קלסי, עתיק וכפרי, ועד לדלתות בסגנון מודרני והייטקי, כשהדבר הבא בתחום הוא דלת קו אפס שבשעת סגירתה היא מתמזגת עם הקיר והופכת לנסתרת מהעין.

כושר נשיאה גבוה ועמידות לאורך זמן

מבית חברת דלתות אלון מציינים שדלת קו אפס נחשבת לאלמנט מובנה חדשני ומתוחכם, המיוצר מחומרים איכותיים בטכנולוגיה מתקדמת, תוך עמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר, מה שמקנה לה כושר נשיאה גבוה ועמידות לאורך זמן. בשנים האחרונות הולך וגובר הביקוש לדלת קו 0 מצד מעצבי פנים, אדריכלים, בעלי נכסים וקבלני בניין.

הדבר נובע לאור העובדה שניתן להתקינה עם בקירות מסוגים שונים (דוגמת קירות לבנים או קירות גבס), כמו גם בשל היכולת המופלאה שלה להשתלב ולהתמזג בהרמוניה מושלמת עם החלל שבו היא מותקנת, תוך הקניית רצף המשכי, ניקיון ויזואלי בהיבט האסתטי ואשליה אופטית של מרחב גדול יותר. כל אלו הופכים אותה לאידאלית עבור כל מי שמבקש ליצור חלל פנים בסגנון מודרני, מינימליסטי ויוקרתי.

מיוצרות באיטליה ומשווקות כסט שלם

התקנתה של דלת קו אפס נעשית במישור אחד עם הקיר, תוך שימוש במשקוף עיוור וצירים סמויים, שנבלעים במשקוף במהלך סגירתה של הדלת והופכים לבלתי נראים. הדלתות הללו מיוצרות באיטליה, ולקראת המשלוח נארזת כל דלת בנפרד בתוך ארגז עץ למניעת נזקים.

בהגיען של המשלוח לישראל, נשלחות הדלתות הישר לאתר הבניה, לדירה או למשרד החדשים, כשהתקנתן מראש חוסכת זמן עבודה לקבלן, מה שמתבטא בחיסכון העלויות ללקוח.

הדלתות משווקות כסט שלם יחד עם מעטפת האלומיניום, מנגנון נעילה מגנטי, פסי אטימה מגומי, ידיות פרימיום וצירים נסתרים. אפשר להזמין את הדלתות במגוון רחב של גדלים, עיצובים וצבעים, והן ניתנות לפתיחה כלפי פנים או כלפי חוץ בהתאם לצרכיו של הלקוח.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן