דלת פנים זולה במגוון דגמים

חברת "דלתות אלון", היא בין החברות המובילות בתחומה בארץ, והיא בעלת מספר רב של סניפים בערים רבות, על מנת לאפשר ללקוחות נגישות מרבית. החברה משווקת דלתות פנים העשויות ממיטב חומרי הגלם, במגוון צבעים, דגמים ובטווחי מחירים משתנים. כאן תוכלו למצוא דלת פנים זולה בקלות יתר. החברה מייבאת את הדלתות ממפעלים בעלי שם באיטליה, והן מיוצרות על פי סטנדרטים גבוהים ביותר ובגימור מושלם.

דלת לא חייבת לעלות הון תועפות

החברה משווקת דלתות במחירים סבירים בהחלט, כמו דלתות למינטו, דלתות הצבועות בצבע אפוקסי אותן ניתן להתאים לכל לקוח בנפרד על פי דרישותיו, דלתות לחדרי אמבט העמידות בפני מזיקים ורטיבות, דלתות פלסטיק, דלת אלומיניום, עץ, זכוכית, או כאלה המשולבות מכמה חומרי גלם ואלמנטים. כמו כן, מושם דגש רב על עיצוב הידיות והפרזול.
אם באמת מעוניינים לשפץ את הבית  או המשרד, ולהשקיע מינימום כסף, ב"דלתות אלון", תוכלו למצוא דלת פנים לבנה זולה, בעלת מראה נקי ואסתטי, שתתאים במיוחד למשרדים ובתי עסק, שכן הלבן משתלב עם כל הצבעים, והוא נחשב לגוון סולידי. אלה הן דלתות בעלות 7 שנות אחריות, כך שאם דבר מה משתבש, בהחלט יש למי לפנות, הלקוחות לא נותרים יתומים.
והיה ותירצו להחליף דלתות לאמבטיה, חדר בו שוררת רטיבות ולחות, תוכלו למצוא ב"דלתות אלון", דלתות מיוחדות בעלות הגנה ממזיקי עץ, מה שיאריך את אורך חייה של הדלת בשנים רבות. את הדלתות החברה מתאימה לכל לקוח באופן פרטני על פי סגנון עיצוב ביתו, טעמו האישי והתקציב הכספי העומד לרשותו. לקטלוג דלתות פנים זולות
אין אחד שלא ימצא לפחות דלת מסוימת העונה על דרישותיו. הדלתות הן מסוגים שונים, ניתן למצוא אותן במגוון מידות, וככלל, חווית הקנייה היא יוצאת מן הכלל. לחברה לא רק סניפים רבים בכל רחבי הארץ, אלא גם מספר זכיינים המורשים לשווק את מוצריה.

מוזמנים להתרשם באולם התצוגה

כמו כל חברה המכבדת את עצמה ואת לקוחותיה, לחברת "דלתות אלון", אולם תצוגה מרשים ביותר, בו מבחר עצום של דלתות מכל הסוגים, כמו דלת פנים לבנה זולה, דלתות בעלות 7 שנות אחריות, דלתות עם שכבת הגנה ממזיקי עץ, דלתות העשויות מעץ מלא ומשובח, ומבחר רב של ידיות. באולם התצוגה צוות מקצועי, מנוסה ומיומן, אשר יעשה ככל שבידו על מנת לאפשר ללקוח למצוא את הדלת המתאימה לו ביותר, תוך התחשבות בטעמו, צרכיו ומגבלותיו.
אנו דואגים ללקוחות שלנו ומציעים להם דלתות במחירים אטרקטיביים, הרי לא פעם הם משפצים את הבית ונדרשים לרכוש לא רק דלת אחת, אלא כמה דלתות, ומדובר בהוצאה כספית לא מבוטלת. לכן החברה דואגת כל העת, להציע ללקוחותיה דלת פנים זולה, במבחר דגמים, במחירי מבצע. למשל,  דלת פנים לבנה זולה, זוהי דלת מעץ תעשייתי, היא עמידה במיוחד, בעלת ציפוי למינציה או פורמייקה.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן